Český bridžový svaz

CBT Znojmo


22. 9. 2018


Párový turnaj


Znojmo


CBT


BK Praha


Dušan Šlachta


Uzavřen


700,00


100 při přihlášení do 20. 9.
50 pro soutěžní čl.
100 pro žáky
100 pro dorost
50 pro juniory
50 pro seniory



http://www.czechbridge.cz/tournaments/132


nospam@nospam.com




#NázevKat.Čl.Výkonnostní třídaKBDatumVklad
1 Kyptová Monika WSBronzový regionální mistr26 65930. 6.250,00
  Humpál Michael  SStříbrný regionální mistr44 274 250,00
2 Hozda Miloš  SStříbrný regionální mistr25 96830. 6.250,00
  Škalda Jan  SBronzový regionální mistr18 874 250,00
3 Pěkný Pavel  SStříbrný regionální mistr43 8445. 7.250,00
  Zajíček Bohumír  SNárodní mistr50 556 250,00
4 Kolek Lukáš JSStříbrný regionální mistr64 5486. 7.200,00
  Melčák Martin JSStříbrný regionální mistr90 420 200,00
5 Laštovička Zdeněk  SZlatý regionální mistr37 53614. 7.250,00
  Varmužová Kateřina WSBronzový regionální mistr13 788 250,00
6 Janas Adam  SBronzový regionální mistr60 30117. 7.250,00
  Tomis Zdeněk YSBronzový regionální mistr64 726 150,00
7 Kopecký Michal  SStříbrný národní mistr122 67623. 7.250,00
  Teňak Pavel  SBronzový klubový mistr5 134 250,00
8 Macura Milan  SStříbrný národní mistr166 93031. 7.250,00
  Žmak Maxim  SBronzový regionální mistr46 038 250,00
9 Macurová Michaela WSRegionální mistr32 66131. 7.250,00
  Machát Vladimír SSStříbrný regionální mistr32 733 200,00
10 Erdeová Jana WSZlatý národní mistr108 7843. 8.250,00
  Nulíček Vladimír  SNárodní mistr54 457 250,00
11 Schulzová Věra WSBronzový regionální mistr13 9103. 8.250,00
  Mašek Jiří SSNárodní mistr36 900 200,00
12 Volhejn Petr YSStříbrný klubový mistr3 3615. 8.150,00
  Volhejn Vít  SNárodní mistr109 894 250,00
13 Bahník Petr SSVelmistr152 54015. 8.200,00
  Svoboda Otakar SSBronzový velmistr166 263 200,00
14 Bahníková Eva WSVelmistr118 82015. 8.250,00
  Svobodová Pavla SWSBronzový národní mistr103 155 200,00
15 Baláš Jiří  SStříbrný regionální mistr31 09620. 8.250,00
  Horáček Josef SSStříbrný regionální mistr27 001 200,00
16 Medlín Aleš  SNárodní mistr98 72922. 8.250,00
  Medlín Jiří  SZlatý regionální mistr77 812 250,00
17 Kupková Lucie WSZlatý regionální mistr68 51923. 8.250,00
  Emmer Jiří  SZlatý regionální mistr59 544 250,00
18 Králík Jan  SStříbrný regionální mistr64 68423. 8.250,00
  Vojtík Jakub JSStříbrný regionální mistr61 735 200,00
19 Kupková Barbora JWSStříbrný klubový mistr14 05024. 8.200,00
  Krása Ondřej  SZlatý regionální mistr31 190 250,00
20 Haman Aleš SSZlatý regionální mistr22 3912. 9.200,00
  Pivnička Jan SSNárodní mistr23 398 200,00
21 Janíková Jitka JWSZlatý klubový mistr7 0503. 9.200,00
  Otradovcová Zuzana YWSStříbrný klubový mistr12 657 150,00
22 Vlach Daniel  RBronzový klubový mistr1223. 9.300,00
  Vlachová Zuzana WRKlubový mistr122 300,00
23 Walach Vít YSKlubový mistr1 7103. 9.150,00
  Romanowski Čeněk YSKlubový mistr486 150,00
24 Walach Ivo KSKlubový mistr125. 9.150,00
  Pavelka Ondřej YSBronzový klubový mistr2 875 150,00
25 Riedl Jan KRKlubový mistr1015. 9.200,00
  Zdráhal Filip KRKlubový mistr149 200,00
26 Holý Jaroslav  SZlatý regionální mistr38 9666. 9.250,00
  Kopřiva Jiří SSZlatý národní mistr79 413 200,00
27 Králík Michal  RStříbrný klubový mistr2146. 9.300,00
  Juřík Vlastimil  RBronzový klubový mistr111 300,00
28 Bahník Ondřej  SBronzový národní mistr141 3418. 9.250,00
  Barnet Lukáš  SZlatý regionální mistr46 509 250,00
29 Kopecká Karolína WSZlatý regionální mistr59 2058. 9.250,00
  Bušek Vladimír  SStříbrný regionální mistr22 635 250,00
30 Hnátová Daniela WSStříbrný národní mistr143 6009. 9.250,00
  Scháňka Martin  SZlatý regionální mistr133 178 250,00
31 Pszczolka Petr  RKlubový mistr11411. 9.300,00
  Stareček Ivan  RStříbrný klubový mistr178 300,00
32 Hájková Soňa WSZlatý regionální mistr69 79815. 9.250,00
  Vachtarčík Daniel  SStříbrný regionální mistr52 741 250,00
33 Vozábal David  SVelmistr161 56915. 9.250,00
  Žylka Kamil  SNárodní mistr115 747 250,00
34 Petřík Jan SRKlubový mistr9216. 9.250,00
  Klhůfek Vojtěch YNKlubový mistr37 200,00
35 Kvoček Juraj JNNováček016. 9.250,00
  Klemš Erik JSStříbrný regionální mistr87 067 200,00
36 Kaštovský Ondřej YSBronzový klubový mistr2 02316. 9.150,00
  Pyszko Adam YSStříbrný klubový mistr14 419 150,00
37 Bouřa Patrik JSStříbrný regionální mistr73 95617. 9.200,00
  Králík František  SZlatý regionální mistr102 340 250,00
38 Hauschwitz Albert SRAdept1617. 9.250,00
  Vančuřík Jan SRKlubový mistr22 250,00
39 Lapčíková Renata JWSZlatý klubový mistr8 14417. 9.200,00
  Dolanská Veronika YWSBronzový klubový mistr1 763 150,00
      Celkem:17800,00
Poslední změna: nospam@nospam.com

Patička
© 2015 Český bridžový svaz, verze 2.6