Český bridžový svaz

CBT Praha


13. 10. 2018


Párový turnaj


Praha


CBT


BK Praha


Adam Kubica


Vyhodnocen


700,00


100 při přihlášení do 11. 10.
50 pro soutěžní čl.
100 pro žáky
100 pro dorost
50 pro juniory
50 pro seniory



http://czechbridge.cz/tournaments/134


nospam@nospam.com




#NázevKat.Čl.Výkonnostní třídaKBDatumVklad
1 Šlemr Jakub  SZlatý národní mistr196 79617. 8.250,00
  Martynek Jan  SStříbrný národní mistr187 121 250,00
2 Tomis Zdeněk YSRegionální mistr72 38819. 8.150,00
  Janas Adam  SBronzový regionální mistr64 473 250,00
3 Botur Michael JSStříbrný regionální mistr73 00525. 8.200,00
  Kohutová Lucie JWSStříbrný regionální mistr129 165 200,00
4 Holý Jaroslav  SZlatý regionální mistr43 13029. 8.250,00
  Nulíček Vladimír  SNárodní mistr60 548 250,00
5 Fořt Tomáš SSStříbrný národní mistr42 4952. 9.200,00
  Fořtová Eva WSZlatý regionální mistr41 550 250,00
6 Kupková Barbora JWSStříbrný klubový mistr17 7832. 9.200,00
  Štrbová Barbora JWSStříbrný klubový mistr14 028 200,00
7 Erdeová Jana WSZlatý národní mistr132 1153. 9.250,00
  Svoboda Otakar SSBronzový velmistr204 773 200,00
8 Kolek Lukáš JSStříbrný regionální mistr70 2565. 9.200,00
  Vojtík Jakub JSStříbrný regionální mistr66 393 200,00
9 Diamant Jan SSNárodní mistr45 7887. 9.200,00
  Kupková Lucie WSZlatý regionální mistr83 407 250,00
10 Laštovička Zdeněk  SZlatý regionální mistr42 99911. 9.250,00
  Stupka Petr  SStříbrný regionální mistr14 166 250,00
11 Böhmová Jiřina SWSZlatý klubový mistr23 00511. 9.200,00
  Mašek Jiří SSNárodní mistr40 555 200,00
12 Hradil Miroslav SSZlatý regionální mistr17 26811. 9.200,00
  Frabša Zdeněk  SNárodní mistr44 723 250,00
13 Kyptová Monika WSBronzový regionální mistr29 66216. 9.250,00
  Humpál Michael  SStříbrný regionální mistr48 238 250,00
14 Otradovcová Zuzana YWSStříbrný klubový mistr14 20517. 9.150,00
  Machát Vladimír SSStříbrný regionální mistr38 120 200,00
15 Bahník Ondřej  SBronzový národní mistr181 68318. 9.250,00
  Žylka Kamil  SNárodní mistr153 079 250,00
16 Macura Milan  SStříbrný národní mistr191 82218. 9.250,00
  Kopecký Michal  SStříbrný národní mistr149 851 250,00
17 Klemš Erik JSBronzový regionální mistr103 93518. 9.200,00
  Melčák Martin JSBronzový regionální mistr100 245 200,00
18 Bahníková Eva WSVelmistr153 46919. 9.250,00
  Pavlík Lukáš  SBronzový národní mistr62 869 250,00
19 Hájek Jaroslav  SStříbrný regionální mistr6 71020. 9.250,00
  Němčík Daniel YSKlubový mistr1 926 150,00
20 Svobodová Pavla SWSBronzový národní mistr147 15220. 9.200,00
  Spálovský Luboš  SNárodní mistr136 525 250,00
21 Benák Jaroslav  RZlatý klubový mistr3 31421. 9.300,00
  Vávra Přemysl YSKlubový mistr1 129 150,00
22 Bušek Vladimír  SStříbrný regionální mistr22 98524. 9.250,00
  Králík Jan  SStříbrný regionální mistr68 316 250,00
23 Pivnička Jan SSNárodní mistr26 35426. 9.200,00
  Haman Aleš SSZlatý regionální mistr24 961 200,00
24 Kulišanová Jarmila SWSStříbrný regionální mistr18 72626. 9.200,00
  Tomčíková Zdena SWSZlatý regionální mistr15 964 200,00
25 Medlín Aleš  SZlatý regionální mistr115 49527. 9.250,00
  Medlín Jiří  SZlatý regionální mistr87 694 250,00
26 Kuk Richard  SStříbrný regionální mistr22 55430. 9.250,00
  Vrkoč Petr SSZlatý regionální mistr27 394 200,00
27 Lapčíková Renata JWSZlatý klubový mistr12 0551. 10.200,00
  Dolanská Veronika YWSBronzový klubový mistr6 146 150,00
28 Volhejn Petr YSBronzový klubový mistr9 1011. 10.150,00
  Volhejn Vít  SNárodní mistr130 717 250,00
29 Filip Anatol SSBronzový národní mistr59 2831. 10.200,00
  Suchá Eva WSBronzový regionální mistr5 005 250,00
30 Hnátová Daniela WSStříbrný národní mistr175 7241. 10.250,00
  Zajíček Bohumír  SNárodní mistr68 706 250,00
31 Kopecká Karolína WSZlatý regionální mistr72 0282. 10.250,00
  Vozábal David  SVelmistr188 734 250,00
32 Pyszko Adam YSStříbrný klubový mistr16 2873. 10.150,00
  Kaštovský Ondřej YSKlubový mistr2 785 150,00
33 Bahník Miloš SSBronzový národní mistr29 1725. 10.200,00
  Hruška František SSRegionální mistr36 968 200,00
34 Raboch Pavel  SRegionální mistr11 5907. 10.250,00
  Černý Vratislav  SBronzový klubový mistr5 834 250,00
35 Lauer Zbyněk SSStříbrný národní mistr64 5878. 10.200,00
  Žmak Maxim  SRegionální mistr64 906 250,00
36 Kurka Josef  SStříbrný národní mistr56 4038. 10.250,00
  Scháňka Martin  SZlatý regionální mistr146 073 250,00
37 Baláš Jiří  SStříbrný regionální mistr31 4258. 10.250,00
  Horáček Josef SSStříbrný regionální mistr30 048 200,00
38 Hájková Soňa WSZlatý regionální mistr74 9789. 10.250,00
  Macurová Michaela WSRegionální mistr36 932 250,00
39 Erde Alexander SSStříbrný národní mistr71 58710. 10.200,00
  Kopřiva Jiří SSZlatý národní mistr92 677 200,00
40 Talpa Vlastislav SRStříbrný klubový mistr2 48210. 10.250,00
  Zieleniec Wlodzimierz SRStříbrný klubový mistr1 526 250,00
41 Hubený Petr  SBronzový klubový mistr4 92010. 10.250,00
  Hubená Jana WSBronzový klubový mistr5 577 250,00
42 Schulzová Kristýna WSBronzový regionální mistr29 23210. 10.250,00
  Krása Ondřej  SZlatý regionální mistr33 036 250,00
      Celkem:18800,00
Poslední změna: nospam@nospam.com

Patička
© 2015 Český bridžový svaz, verze 2.4