Český bridžový svaz

Přehled postupů






DatumJménoKlubRočníkNázev turnajePůvodní VTZískaná VT
22.06.2024Frantes DanielHAV2009Středoškolský pohár - týmový turnaj NováčekAdept
19.06.2024Mikulková MarieHAV2012Přebor Habra 2023-24NováčekAdept
14.04.2024Drozd MatějHAV2006CBT Havířov - týmový turnajBronzový klubový mistrStříbrný klubový mistr
13.04.2024Konštacká EmmaHAV2009CBT Havířov - párový turnajKlubový mistrBronzový klubový mistr
31.03.2024Klimánek LukášHAV2010Prodloužený bridžový víkend Pstruží 2024NováčekAdept
26.03.2024Žák DanielHAV1974Klubové body Havířov březen 2024Klubový kandidátKlubový mistr
26.03.2024Lysek RichardHAV1975Klubové body Havířov březen 2024PokročilýKlubový kandidát
23.03.2024Pyszko AdamHAV2002CBT České BudějoviceRegionální mistrBronzový regionální mistr
17.03.2024Teichmann LukášHAV19901. Liga 2024Bronzový regionální mistrStříbrný regionální mistr
03.03.2024Bielecki PiotrHAV19542. Liga 2024Zlatý klubový mistrRegionální mistr
03.03.2024Sýkorová EmiliaHAV20032. Liga 2024Klubový mistrBronzový klubový mistr
03.03.2024Vachtarčík LukášHAV20092. Liga 2024Klubový mistrBronzový klubový mistr
27.02.2024Kaleta JanHAV1946Klubové body Havířov únor 2024AdeptPokročilý
27.02.2024Štěpánová HanaHAV1953Klubové body Havířov únor 2024NováčekAdept
19.12.2023Drozd JonášHAV2008Klubové body Havířov prosinec 2023Klubový kandidátKlubový mistr
19.12.2023Slováková PavlaHAV2010Klubové body Havířov prosinec 2023Bronzový klubový mistrStříbrný klubový mistr
19.12.2023Jareš MartinHAV1975Klubové body Havířov prosinec 2023NováčekAdept
25.11.2023Pyszková ValérieHAV2010Účastnické bonusové body - MČRKlubový kandidátKlubový mistr
31.10.2023Vachtarčíková NikolHAV2006Klubové body Havířov říjen 2023Bronzový klubový mistrStříbrný klubový mistr
15.10.2023Rečičárová KarolínaHAV2007CBT Praha - Týmový turnajBronzový klubový mistrStříbrný klubový mistr
14.10.2023Vozábal DavidHAV1978CBT Praha - Párový turnajBronzový velmistrStříbrný velmistr
14.10.2023Konštacká EmmaHAV2009Účastnické bonusové body - CBTKlubový kandidátKlubový mistr
08.10.2023Pyszko AdamHAV2002MČR IMP 2023Zlatý klubový mistrRegionální mistr
16.09.2023Melčák MartinHAV1996Hlavní párový turnaj - CBT Znojmo 2023Stříbrný regionální mistrZlatý regionální mistr
14.06.2023Konštacká EmmaHAV2009Dlouhodobý párový turnaj Habra 2022-23PokročilýKlubový kandidát
30.05.2023Kaleta JanHAV1946Klubové body Havířov květen 2023NováčekAdept
01.05.2023Daněk PetrHAV2008Hlavní párový turnaj - SlavoniceKlubový kandidátKlubový mistr
01.05.2023Pyszková ValérieHAV2010SlavonicePokročilýKlubový kandidát
16.04.2023Navrátilová EmaHAV2010CBT Havířov - vedlejší týmový turnajAdeptPokročilý
16.04.2023Sienkiewicz PiotrHAV1954CBT Havířov - vedlejší týmový turnajKlubový mistrBronzový klubový mistr
09.04.2023Trecha LukášHAV2001BT Pstruží - SkupinovkaKlubový kandidátKlubový mistr
08.04.2023Zatloukal JakubHAV2003BT Pstruží - týmyKlubový kandidátKlubový mistr
08.04.2023Vavřík TomášHAV2010BT Pstruží - týmyNováčekAdept
28.02.2023Papala FrantišekHAV1998Klubové body Havířov únor 2023AdeptPokročilý
26.02.2023Kasza TomášHAV19932. ligaKlubový kandidátKlubový mistr
26.02.2023Surovka IvanHAV19552. ligaNováčekKlubový mistr
26.02.2023Rumančík JakubHAV19932. ligaKlubový mistrBronzový klubový mistr
26.02.2023Sýkorová EmiliaHAV20032. ligaNováčekKlubový mistr
26.02.2023Lysek MatyášHAV20062. ligaBronzový klubový mistrStříbrný klubový mistr
26.02.2023Drozd JonášHAV20082. ligaPokročilýKlubový kandidát
26.02.2023Sienkiewicz PiotrHAV19542. ligaNováčekKlubový mistr
11.02.2023Kohutová LucieHAV1997Perníkový tref 2023Stříbrný regionální mistrZlatý regionální mistr
31.01.2023Konštacká EmmaHAV2009Klubové body BS Havířov - leden 2023AdeptPokročilý
20.12.2022Lysek RichardHAV1975Klubové body BS Havířov - prosinec 2022AdeptPokročilý
19.11.2022Vachtarčík LukášHAV2009Účastnické bonusové body - MČRKlubový kandidátKlubový mistr
19.11.2022Slováková PavlaHAV2010Účastnické bonusové body - MČRKlubový mistrBronzový klubový mistr
06.11.2022Daněk PetrHAV2008TOP přebor ČR 2022PokročilýKlubový kandidát
09.10.2022Kasza TomášHAV19933. ligaPokročilýKlubový kandidát
18.09.2022Slováková PavlaHAV2010CBT Znojma - týmový turnajPokročilýKlubový mistr
26.08.2022Konštacká EmmaHAV2009BT Čeložnice - TýmyNováčekAdept
Patička
© 2015 Český bridžový svaz, verze 2.9.1