Český bridžový svaz

Přehled postupů






DatumJménoKlubRočníkNázev turnajePůvodní VTZískaná VT
16. 10. 2021Pyszko AdamHAV2002CBT Praha - hlavní párový turnajStříbrný klubový mistrZlatý klubový mistr
10. 10. 2021Lysek MatyášHAV20063. ligaKlubový mistrBronzový klubový mistr
18. 9. 2021Pilát MarekHAV2007CBT Znojmo - hlavní párový turnajAdeptPokročilý
18. 9. 2021Rečičárová KarolínaHAV2007CBT Znojmo - hlavní párový turnajPokročilýKlubový mistr
27. 8. 2021Drozd MatějHAV2006BT pro mladé - závěrečný turnajAdeptPokročilý
2. 7. 2021Drozd JonášHAV2008Juniorské mistrovství Havířova 2021NováčekAdept
30. 5. 2021Rumančík JakubHAV19932. ligaPokročilýKlubový mistr
30. 5. 2021Miklovič MatúšHAV19992. ligaPokročilýKlubový mistr
26. 1. 2021Vachtarčík LukášHAV2009Klubové body BS Havířov - leden 2021AdeptPokročilý
27. 10. 2020Vachtarčíková NikolHAV2006Klubové body BS Havířov - říjen 2020Klubový kandidátKlubový mistr
20. 9. 2020Lysek MatyášHAV2006Vedlejší týmový turnaj CBT ZnojmaKlubový kandidátKlubový mistr
19. 9. 2020Kaštovský OndřejHAV2001CBT ZnojmoBronzový klubový mistrStříbrný klubový mistr
10. 3. 2020Rečičárová KarolínaHAV2007Dlouhodobá soutěž pokročilých HabraAdeptPokročilý
25. 2. 2020Lysek MatyášHAV2006Klubové body BS Havířov - únor 2020PokročilýKlubový kandidát
3. 2. 2020Rumančík JakubHAV1993Skupinová A - podzim 2019NováčekPokročilý
25. 1. 2020Ocylok DominikaHAV1998MČR MIXNováčekBronzový klubový mistr
25. 1. 2020Kokot JoannaHAV1997MČR MIXNováčekKlubový mistr
30. 12. 2019Walach IvoHAV2004Klubové body BS Havířov 2019Klubový mistrBronzový klubový mistr
1. 12. 2019Rečičár FilipHAV2009Juniorské týmové mistrovství střední EvropyNováčekAdept
29. 11. 2019Němčíková LucieHAV2006Juniorské párové mistrovství střední Evropy U16AdeptPokročilý
29. 11. 2019Pilát MarekHAV2007Juniorské párové mistrovství střední Evropy U16NováčekAdept
5. 10. 2019Vachtarčík DanielHAV1976CBT PrahaStříbrný regionální mistrZlatý regionální mistr
21. 9. 2019Janas AdamHAV1992CBT ZnojmoBronzový regionální mistrStříbrný regionální mistr
30. 8. 2019Lysek MatyášHAV2006Letní juniorské soustředěníAdeptPokročilý
23. 6. 2019Vachtarčík LukášHAV2009Juniorské mistrovství HavířovaNováčekAdept
18. 6. 2019Drozd MatějHAV2006Dlouhodobá soutěž nováčků HabraNováčekAdept
26. 5. 2019Pszczolka PetrHAV1972Vedlejší týmový turnaj při CBT HavířovKlubový mistrBronzový klubový mistr
26. 5. 2019Zatloukal JakubHAV2003Vedlejší týmový turnaj při CBT HavířovPokročilýKlubový kandidát
21. 4. 2019Vachtarčíková NikolHAV2006Bridžové soustředění HabraPokročilýKlubový kandidát
21. 4. 2019Bartel JanHAV2006Bridžové soustředění HabraNováčekAdept
21. 4. 2019Lysek MatyášHAV2006Bridžové soustředění HabraNováčekAdept
21. 4. 2019Jaglářová NicoleHAV2007Bridžové soustředění HabraNováčekAdept
21. 4. 2019Rečičárová KarolínaHAV2007Bridžové soustředění HabraNováčekAdept
14. 4. 2019Walach VítHAV20012. ligaKlubový mistrBronzový klubový mistr
23. 2. 2019Chrobok FilipHAV2005VC Perníkový trefKlubový mistrBronzový klubový mistr
10. 2. 2019Němčík DanielHAV2001Mistrovství ČR IMPKlubový mistrBronzový klubový mistr
10. 2. 2019Tomis ZdeněkHAV2001Mistrovství ČR IMPRegionální mistrBronzový regionální mistr
28. 1. 2019Melčák MartinHAV1996Skupinová A - podzim 2018Bronzový regionální mistrStříbrný regionální mistr
9. 12. 2018Klemš ErikHAV1996Pohár ČBSBronzový regionální mistrStříbrný regionální mistr
9. 12. 2018Pavelka OndřejHAV20023. ligaKlubový mistrBronzový klubový mistr
9. 12. 2018Klhůfek VojtěchHAV20023. ligaKlubový kandidátKlubový mistr
9. 12. 2018Walach IvoHAV20043. ligaKlubový kandidátKlubový mistr
9. 12. 2018Chrobok FilipHAV20053. ligaAdeptKlubový mistr
2. 12. 2018Walach IvoHAV2004Juniorské týmové mistrovství ČRPokročilýKlubový kandidát
2. 12. 2018Urbanczyk ŠtěpánHAV2004Juniorské týmové mistrovství ČRAdeptPokročilý
2. 12. 2018Němčíková LucieHAV2006Juniorské týmové mistrovství ČRNováčekAdept
2. 12. 2018Pavelka JiříHAV2006Juniorské týmové mistrovství ČRNováčekAdept
24. 11. 2018Kaštovský OndřejHAV2001Prezidentský pohárKlubový mistrBronzový klubový mistr
24. 11. 2018Chrobok FilipHAV2005Prezidentský pohárNováčekAdept
31. 8. 2018Romanowski ČeněkHAV2002Letní juniorské soustředění - skupinovkaKlubový kandidátKlubový mistr
Patička
© 2015 Český bridžový svaz, verze 2.8