Český bridžový svaz

CBT Znojmo - vedlejší párový turnaj


17. 9. 2021


Párový turnaj


Znojmo


Vedlejší páry CBT


BK Praha


Dušan Šlachta/Adam Kubica


Otevřen


200,00


50 pro žáky
50 pro dorost
50 pro juniory



http://czechbridge.cz/tournaments/326


nospam@nospam.com




#NázevKat.Čl.Výkonnostní třídaKBDatumVklad
1 Erdeová Jana WSZlatý národní mistr45 4721. 8.100,00
  Nulíček Vladimír SSBronzový národní mistr25 431 100,00
2 Böhmová Jiřina SWSRegionální mistr15 2161. 8.100,00
  Mašek Jiří SSNárodní mistr14 274 100,00
3 Kyptová Monika WSStříbrný regionální mistr18 2893. 8.100,00
  Humpál Michael  SStříbrný regionální mistr22 035 100,00
4 Haman Aleš SSZlatý regionální mistr2 1877. 8.100,00
  Pivnička Jan SSNárodní mistr13 946 100,00
5 Škalda Jan  SBronzový regionální mistr9 86913. 8.100,00
  Hozda Miloš  SStříbrný regionální mistr9 492 100,00
6 Šklíba Milan SSZlatý regionální mistr10 61513. 8.100,00
  Hruška František SSBronzový regionální mistr13 277 100,00
7 Bahníková Eva WSVelmistr25 82719. 8.100,00
  Bahník Petr SSVelmistr9 530 100,00
8 Macura Milan  SStříbrný národní mistr96 52630. 8.100,00
  Grgurić Matea JWSKlubový mistr4 718 50,00
9 Scháňka Martin  SNárodní mistr41 8711. 9.100,00
  Hnátová Daniela WSZlatý národní mistr75 951 100,00
10 Dolanská Veronika JWSStříbrný klubový mistr10 8741. 9.50,00
  Kupková Barbora WSStříbrný klubový mistr9 965 100,00
11 Diamant Jan SSNárodní mistr30 1082. 9.100,00
  Kupková Lucie WSZlatý regionální mistr31 100 100,00
12 Romanowski Čeněk YRKlubový mistr1 4732. 9.50,00
  Krása Mikuláš YSKlubový kandidát86 50,00
13 Svobodová Pavla SWSBronzový národní mistr63 3023. 9.100,00
  Svoboda Otakar SSStříbrný velmistr87 173 100,00
14 Emmer Jiří  SZlatý regionální mistr22 5233. 9.100,00
  Spálovský Luboš  SNárodní mistr36 785 100,00
15 Hájková Soňa WSZlatý regionální mistr30 92511. 9.100,00
  Vachtarčík Daniel  SZlatý regionální mistr27 100 100,00
16 Pszczolka Petr  RBronzový klubový mistr50811. 9.100,00
  Stareček Ivan  RStříbrný klubový mistr550 100,00
17 Lysek Matyáš KSKlubový mistr1 74711. 9.50,00
  Walach Ivo YSBronzový klubový mistr2 002 50,00
18 Vachtarčíková Nikol KWSKlubový mistr4911. 9.50,00
  Chrobok Filip YSBronzový klubový mistr3 153 50,00
19 Rečičárová Karolína KWSPokročilý1511. 9.50,00
  Vachtarčík Lukáš KRPokročilý18 50,00
20 Drozd Matěj KRPokročilý711. 9.50,00
  Pilát Marek KRAdept0 50,00
21 Schulzová Věra WNBronzový regionální mistr8 50111. 9.100,00
  Raboch Pavel  RRegionální mistr8 104 100,00
22 Klemš Erik JSStříbrný regionální mistr50 02213. 9.50,00
  Ocylok Dominika JWSBronzový klubový mistr3 359 50,00
23 Karlík Petr KSKlubový kandidát6815. 9.50,00
  Olmer Adam YSPokročilý21 50,00
24 Hubená Jana WSStříbrný klubový mistr5 84015. 9.100,00
  Hubený Petr  SStříbrný klubový mistr5 836 100,00
      Celkem:4000,00
Poslední změna: nospam@nospam.com

Patička
© 2015 Český bridžový svaz, verze 2.8