Český bridžový svaz

CBT Metuje


14. 5. 2022


Párový turnaj


Nahořany u Nového Města nad Metují


CBT


BK Trutnov z.s.


Zdeněk Frabša


Uzavřen


800,00


100 při přihlášení do 11. 5.
100 pro žáky
100 pro dorost
100 pro juniory



http://www.bkmaj.cz/files/Metuje2022.pdf


nospam@nospam.com


Prezentace 9:00 – 10:00, začátek turnaje 10:15.
Začátek 2. kola cca 15:00, ukončení turnaje cca 19:00.


#NázevKat.Čl.Výkonnostní třídaKBDatumVklad
1 Škalda Jan  SBronzový regionální mistr15 61119. 4.350,00
  Humpál Michael  SStříbrný regionální mistr19 075 350,00
2 Kulhavá Radka  UNováček025. 4.350,00
  John Jiří  RKlubový mistr10 350,00
3 Martynek Jan  SZlatý národní mistr66 71926. 4.350,00
  Pulkrab Petr  SStříbrný národní mistr59 191 350,00
4 Laštovička Zdeněk  SZlatý regionální mistr13 43229. 4.350,00
  Böhmová Jiřina SWSRegionální mistr12 922 350,00
5 Macura Milan  SZlatý národní mistr119 2912. 5.350,00
  Volhejn Vít  SBronzový národní mistr106 128 350,00
6 Svobodová Pavla SWSStříbrný národní mistr72 3893. 5.350,00
  Svoboda Otakar SSStříbrný velmistr115 236 350,00
7 Kupková Lucie WSZlatý regionální mistr37 0135. 5.350,00
  Diamant Jan SSBronzový národní mistr30 015 350,00
8 Hubená Jana WSStříbrný klubový mistr25 3276. 5.350,00
  Hubený Petr  SStříbrný klubový mistr25 327 350,00
9 Křivánek Jiří SSBronzový regionální mistr4 5476. 5.350,00
  Hora Jakub  SBronzový klubový mistr4 547 350,00
10 Šlemr Jakub  SVelmistr119 4696. 5.350,00
  Bahník Ondřej  SBronzový národní mistr94 486 350,00
11 Chotaš Jiří  SBronzový klubový mistr3086. 5.350,00
  Horáček Josef SSStříbrný regionální mistr9 261 350,00
12 Vajdová Pavlína WSZlatý regionální mistr8 8397. 5.350,00
  Žmak Maxim  SBronzový regionální mistr32 959 350,00
13 Erdeová Jana WSZlatý národní mistr59 9877. 5.350,00
  Hnátová Daniela WSZlatý národní mistr98 346 350,00
14 Mašek Jiří SSNárodní mistr20 1817. 5.350,00
  Raboch Pavel  RRegionální mistr5 430 350,00
15 Ertner Jan SSStříbrný regionální mistr12 4028. 5.350,00
  Baláš Jiří  SStříbrný regionální mistr18 947 350,00
16 Borowiec Stanisław  N 08. 5.350,00
  Poznar Jerzy  N 0 350,00
17 Šklíba Milan SSZlatý regionální mistr32 2619. 5.350,00
  Hruška František SSBronzový regionální mistr33 821 350,00
18 Täuberová Zdeňka WSStříbrný klubový mistr1149. 5.350,00
  Täuber Jiří SSZlatý klubový mistr10 604 350,00
19 Lapčíková Renata WRRegionální mistr14 28110. 5.350,00
  Pírek Zdeněk  RStříbrný regionální mistr1 213 350,00
20 Bahníková Eva WSVelmistr54 72810. 5.350,00
  Bahník Petr SSVelmistr38 283 350,00
21 Vozábal David  SBronzový velmistr83 79111. 5.350,00
  Zajíček Bohumír  SBronzový národní mistr81 391 350,00
      Celkem:14700,00
Poslední změna: nospam@nospam.com

Patička
© 2015 Český bridžový svaz, verze 2.8