Český bridžový svaz

CBT Havířov - párový turnaj


13. 4. 2024


Párový turnaj


Havířov


CBT


BS Havířov


Zdeněk Tomis


Vyhodnocen


900,00


100 při přihlášení do 10. 4.
150 pro žáky
150 pro dorost
100 pro juniory



https://www.czechbridge.cz/tournaments/432


nospam@nospam.com




#NázevKat.Čl.Výkonnostní třídaKBDatumVklad
1 Drozd Matěj YSStříbrný klubový mistr13 18611. 3.250,00
  Vachtarčíková Nikol YWSStříbrný klubový mistr15 628 250,00
2 Bahníková Eva WSBronzový velmistr98 60811. 3.400,00
  Bahník Petr SSVelmistr91 210 400,00
3 Hájková Soňa WSNárodní mistr78 09512. 3.400,00
  Vachtarčík Daniel  SZlatý regionální mistr68 620 400,00
4 Walach Vít JRBronzový klubový mistr4 47112. 3.300,00
  Hájek Jaroslav  SStříbrný regionální mistr31 488 400,00
5 Laštovička Zdeněk  SNárodní mistr45 21113. 3.400,00
  Varmužová Kateřina WRBronzový regionální mistr178 400,00
6 Kupková Lucie WSNárodní mistr77 37213. 3.400,00
  Emmer Jiří  SNárodní mistr100 476 400,00
7 Krása Mikuláš YSStříbrný klubový mistr15 22114. 3.250,00
  Rečičárová Karolína YWSStříbrný klubový mistr21 207 250,00
8 Macurová Michaela WSBronzový regionální mistr25 15517. 3.400,00
  Macura Milan  SZlatý národní mistr148 805 400,00
9 Sikora Pavel  SStříbrný klubový mistr3 86019. 3.400,00
  Stareček Ivan  SStříbrný klubový mistr6 169 400,00
10 Bahník Ondřej  SStříbrný národní mistr196 32719. 3.400,00
  Žylka Kamil  SBronzový národní mistr166 827 400,00
11 Kohutová Lucie WSZlatý regionální mistr156 49719. 3.400,00
  Vozábal David  SStříbrný velmistr203 968 400,00
12 Slováková Pavla KWSStříbrný klubový mistr15 88123. 3.250,00
  Pyszko Adam JSBronzový regionální mistr43 182 300,00
13 Kubát František YSBronzový klubový mistr12 83127. 3.250,00
  Walach Ivo YSStříbrný klubový mistr24 089 250,00
14 Konštacká Emma KWSBronzový klubový mistr6 8981. 4.250,00
  Krása Ondřej  SZlatý regionální mistr28 282 400,00
15 Pyszková Valérie KWSKlubový mistr4172. 4.250,00
  Daněk Petr YSKlubový mistr804 250,00
16 Franz Vojtěch JSBronzový klubový mistr5 9822. 4.300,00
  Romanowski Čeněk JSBronzový klubový mistr8 825 300,00
17 Volhejn Petr JSBronzový regionální mistr24 3973. 4.300,00
  Volhejn Vít  SStříbrný národní mistr161 198 400,00
18 Krušpán Viliam  N 03. 4.400,00
  Hecko Karol  N 0 400,00
19 Hubená Jana WSRegionální mistr31 9603. 4.400,00
  Hubený Petr  SRegionální mistr31 960 400,00
20 Martynek Jan  SZlatý národní mistr102 9984. 4.400,00
  Zajíček Bohumír  SBronzový národní mistr200 645 400,00
21 Stworzewicz Jerzy  N 04. 4.400,00
  Stworzewicz Łukasz  N 0 400,00
22 Cholewa Andrzej  N 04. 4.400,00
  Kamiński Piotr  N 0 400,00
23 Cholewik Jacek  N 04. 4.400,00
  Cioos Kazimierz  N 0 400,00
24 Kadłubicki Tomasz  N 06. 4.400,00
  Starzyk Andrzej  N 0 400,00
25 Kupková Barbora WSZlatý klubový mistr14 7567. 4.400,00
  Schulzová Kristýna WSStříbrný regionální mistr22 540 400,00
26 Petřík Jan SRKlubový mistr517. 4.400,00
  Lysek Richard  RKlubový kandidát66 400,00
27 Gabryś Edmund SNNováček09. 4.400,00
  Drąg Piotr  NNováček0 400,00
28 Tomáš Jiří SSBronzový regionální mistr7 6869. 4.400,00
  Vachtarčík Lukáš KSBronzový klubový mistr4 384 250,00
29 Gabriel Richard JNBronzový klubový mistr010. 4.300,00
  Sýkorová Emilia JWSBronzový klubový mistr7 526 300,00
30 Skwark Jerzy  N 010. 4.400,00
  Blat Marek  N 0 400,00
31 Ochwat Mieczysław  N 010. 4.400,00
  Zoczek Antoni  N 0 400,00
32 Rezner Adam  N 010. 4.400,00
  Zoczek Teresa  N 0 400,00
33 Luber Jan  N 012. 4.450,00
  Bakalarz Adrian  N 0 450,00
      Celkem:24150,00
Poslední změna: nospam@nospam.com

Patička
© 2015 Český bridžový svaz, verze 2.9.1