Český bridžový svaz

Ranking ke dni  










#JménoLeg.KlubČl.RočníkKat.KBVýkonnostní třída
1Hnátová Daniela187BKPS1969W75 684Zlatý národní mistr
2Svobodová Pavla342BKPS1957SW63 156Bronzový národní mistr
3Erdeová Jana301BKPS1962W44 040Zlatý národní mistr
4Hájková Soňa2380HAVS1986W30 906Zlatý regionální mistr
5Kupková Lucie878BKPS1965W29 061Zlatý regionální mistr
6Kohutová Lucie2733HAVS1997JW28 324Stříbrný regionální mistr
7Bahníková Eva337BKPS1962W25 827Velmistr
8Schulzová Kristýna2622BKPS1992W19 829Bronzový regionální mistr
9Kyptová Monika1393CBMS1968W18 284Stříbrný regionální mistr
10Medlínová Blanka325BKPS1950SW17 421Stříbrný regionální mistr
11Macurová Michaela2239R1977W17 026Bronzový regionální mistr
12Kopecká Karolína2153UHRS1986W13 944Zlatý regionální mistr
13Böhmová Jiřina1818BKPS1952SW13 326Regionální mistr
14Fořtová Eva1985BKPS1963W13 198Zlatý regionální mistr
15Kulišanová Jarmila55BKPS1940SW12 526Stříbrný regionální mistr
16Lapčíková Renata2760UHRR1993W11 017Regionální mistr
17Dolanská Veronika2838PARS1998JW10 856Stříbrný klubový mistr
18Kupková Barbora2890BKPS1995W9 795Stříbrný klubový mistr
19Hubená Jana1723BKPS1970W5 840Stříbrný klubový mistr
20Vajdová Pavlína2062CHBS1968W5 183Stříbrný regionální mistr
21Grgurić Matea3350S1996JW4 718Klubový mistr
22Suchá Eva1347BKPS1967W4 584Bronzový regionální mistr
23Tomčíková Zdena180BKPS1943SW3 585Zlatý regionální mistr
24Ocylok Dominika3399HAVS1998JW3 359Bronzový klubový mistr
25Štrbová Barbora2880UHRS1994W3 182Stříbrný klubový mistr
26Otradovcová Zuzana2784UHRS2000JW2 570Stříbrný klubový mistr
27Varmužová Kateřina2383BRNR1989W2 398Bronzový regionální mistr
28Fanfulová Jitka2715UHRR1994W1 947Zlatý klubový mistr
29Janíková Lenka2940UHRR2003YW80Klubový mistr
30Täuberová Zdeňka1395CBMS1960W62Stříbrný klubový mistr
31Martynková Jana2401TRUR1978W53Bronzový regionální mistr
32Vachtarčíková Nikol3098HAVS2006KW49Klubový mistr
33Lančová Milena1131BKPS1950SW45Bronzový regionální mistr
34Ertnerová Markéta608TRUR1951SW39Zlatý klubový mistr
35Honzáková Lenka3137S2005YW26Adept
36Johnová Jana3264JMBR1959SW21Pokročilý
37Vlachová Zuzana2744UHRR1966W16Bronzový klubový mistr
38Henzlová Irena2484PARR1942SW16Klubový mistr
39Rečičárová Karolína3250HAVS2007KW15Pokročilý
40Ručná Iva3052BRNR1955SW12Pokročilý
41Mrázková Vlasta3191SEVR1949SW10Pokročilý
42Kolářová Alena3107SEVR1948SW8Adept
43Albrechtová Zuzana2093CBMR1951SW8Bronzový klubový mistr
44Píšová Verica2476CBMR1961W8Bronzový klubový mistr
45Zítková Jana3265JMBR1944SW5Nováček
46Pšeničková Jana3266JMBR1967W5Nováček
47Kabourková Alena3115SEVR1954SW4Adept
48Kolářová Eva3108SEVR1957SW2Pokročilý
49Rájková Alena3419SEVR1946SW2Adept
Patička
© 2015 Český bridžový svaz, verze 2.8