Český bridžový svaz

Přehled postupů






DatumJménoKlubRočníkNázev turnajePůvodní VTZískaná VT
29. 11. 2018Rosolová MarieBKP1957Klubové body České Budějovice listopad 2018Klubový mistrBronzový klubový mistr
13. 10. 2018Spálovský LubošBKP1961CBT PrahaZlatý regionální mistrNárodní mistr
22. 9. 2018Kupková BarboraBKP1995CBT ZnojmoBronzový klubový mistrStříbrný klubový mistr
21. 9. 2018Brabenec DaliborBKP1953Vedlejší párový turnaj při CBT ZnojmoNováčekAdept
25. 8. 2018Štaflová JanaBKP1942Bridžový týden NesuchyněNováčekAdept
25. 8. 2018Webb-Johnson CareyBKP1957Bridžový týden NesuchyněNováčekAdept
27. 7. 2018Kloudová MarieBKP1950Bridžový týden BK Herold OstravaKlubový kandidátKlubový mistr
7. 7. 2018Tomanová ZuzanaBKP1944Bridžový týden KořenovKlubový mistrBronzový klubový mistr
7. 7. 2018Báčová HanaBKP1946Bridžový týden KořenovNováčekAdept
7. 7. 2018Báča LadislavBKP1941Bridžový týden KořenovNováčekAdept
14. 6. 2018Matoušková MartinaBKP1978Skupinová B - Jaro 2018AdeptPokročilý
13. 6. 2018Jungová KateřinaBKP1957Bridžový týden TureckoAdeptPokročilý
11. 6. 2018Raboch PavelBKP1973Skupinová A BKP - Jaro 2018Zlatý klubový mistrRegionální mistr
4. 6. 2018Pick PetrBKP1943Pražská ligaBronzový klubový mistrStříbrný klubový mistr
2. 6. 2018Hubený PetrBKP1971VC SněžkaKlubový mistrBronzový klubový mistr
2. 6. 2018Hubená JanaBKP1970VC SněžkaKlubový mistrBronzový klubový mistr
22. 4. 2018Emmer JiříBKP19671. ligaStříbrný regionální mistrZlatý regionální mistr
22. 4. 2018Šlemr JakubBKP19771. ligaStříbrný národní mistrZlatý národní mistr
22. 4. 2018Medlín JiříBKP19771. ligaStříbrný regionální mistrZlatý regionální mistr
4. 3. 2018Erdeová JanaBKP1962Impové mistrovství ČRStříbrný národní mistrZlatý národní mistr
28. 2. 2018Jungová KateřinaBKP1957Klubové body BK Praha - únor 2018NováčekAdept
28. 2. 2018Heřmanová MichaelaBKP1969Klubové body BK Praha - únor 2018NováčekAdept
1. 2. 2018Doležal RadoslavBKP1948Skupinová B - Podzim 2017NováčekAdept
1. 2. 2018Matoušková MartinaBKP1978Skupinová B - Podzim 2017NováčekAdept
31. 12. 2017Bihelerová MajaBKP1945Silvestrovský bridžový týdenPokročilýKlubový kandidát
31. 12. 2017Bišicky ZuzanaBKP1948Silvestrovský bridžový týdenNováčekAdept
27. 9. 2017Nešev IvanBKP1946Bridžový týden KorfuKlubový mistrBronzový klubový mistr
16. 9. 2017Bahník PetrBKP1958Velká cena Ústí nad LabemZlatý národní mistrVelmistr
25. 8. 2017Benák JaroslavBKP1959Bridžový týden Mariánské LázněStříbrný klubový mistrZlatý klubový mistr
28. 6. 2017Rokosová EvaBKP1951Klubové body BK Praha - červen 2017Klubový mistrBronzový klubový mistr
15. 6. 2017Voráč JiříBKP1943Skupinová B - Jaro 2017Klubový mistrBronzový klubový mistr
15. 6. 2017Picková HelenaBKP1943Skupinová B - Jaro 2017Klubový mistrBronzový klubový mistr
12. 6. 2017Macháček DavidBKP1978Pražská ligaKlubový kandidátKlubový mistr
30. 4. 2017Böhmová JiřinaBKP1952O pohár města SlavonicStříbrný klubový mistrZlatý klubový mistr
26. 3. 2017Mašek JiříBKP1949Účastnické bonusové body - Přebory ČRZlatý regionální mistrNárodní mistr
26. 3. 2017Suchá EvaBKP1967Účastnické bonusové body - Přebory ČRRegionální mistrBronzový regionální mistr
26. 3. 2017Mašek JanBKP1978Topové mistrovství ČRAdeptBronzový klubový mistr
28. 2. 2017Bosáková ZdenkaBKP1949Klubové body BK Praha - únor 2017PokročilýKlubový kandidát
26. 2. 2017Erde AlexanderBKP19491. ligaBronzový národní mistrStříbrný národní mistr
11. 2. 2017Kupková LucieBKP1965CBT Perníkový trefStříbrný regionální mistrZlatý regionální mistr
31. 1. 2017Hasanová AnnaBKP1945Klubové body BK Praha - leden 2017PokročilýKlubový kandidát
31. 1. 2017Horáček JanBKP1941Klubové body BK Praha - leden 2017NováčekAdept
31. 1. 2017Kříž ZdeněkBKP1941Klubové body BK Praha - leden 2017NováčekAdept
19. 1. 2017Kloudová MarieBKP1950Skupinová B podzim 2016PokročilýKlubový kandidát
19. 1. 2017Bubník GerhardtBKP1935Skupinová B podzim 2016Klubový kandidátKlubový mistr
15. 1. 2017Schulzová KristýnaBKP19922. ligaRegionální mistrBronzový regionální mistr
2. 1. 2017Čížek PavelBKP1948Bridžový týden KoutyNováčekAdept
2. 1. 2017Blahušková JanaBKP1953Bridžový týden KoutyNováčekAdept
15. 10. 2016Stupka PetrBKP1966CBT PrahaBronzový regionální mistrStříbrný regionální mistr
15. 10. 2016Svobodová PavlaBKP1957CBT PrahaNárodní mistrBronzový národní mistr
Patička
© 2015 Český bridžový svaz, verze 2.5