Český bridžový svaz

Přehled turnajů

 
 



DatumNázevSoutě- žícíchRozdáníVedoucí turnaje
13. 7. 2020Párový turnaj BKP1227Zdeněk Frabša
11. 7. 2020Dopolední párový turnaj2122Eva Fořtová
9. - 11. 7. 2020Funbridge (9.-11. 7.)3016 
10. 7. 2020Večerní párový turnaj 2226Eva Fořtová
10. 7. 2020Dopolední párový turnaj1822Eva Fořtová
9. 7. 2020Večerní párový turnaj 2226Eva Fořtová
9. 7. 2020Dopolední párový turnaj2022Eva Fořtová
8. 7. 2020Individuál1624Eva Fořtová
8. 7. 2020Odpolední párový turnaj620Eva Fořtová
8. 7. 2020Dopolední párový turnaj2122Eva Fořtová
7. 7. 2020Večerní párový turnaj 2426Eva Fořtová
7. 7. 2020Dopolední párový turnaj2022Eva Fořtová
6. 7. 2020Večerní párový turnaj2426Eva Fořtová
6. 7. 2020Dopolední párový turnaj1722Eva Fořtová
5. 7. 2020Večerní párový turnaj 2226Eva Fořtová
4. 7. 2020Odpolední párový turnaj728Eva Fořtová
2. - 4. 7. 2020Funbridge (2.-4. 7.)2416 
22. - 30. 6. 2020Klubové body BS Havířov - červen 202018 Josef Herout
27. 6. 2020Odpolední párový turnaj824Eva Fořtová
25. - 27. 6. 2020Funbridge (25.-27. 6.)1316 
20. 6. 2020Odpolední párový turnaj1026Eva Fořtová
18. - 20. 6. 2020Funbridge (18.-20. 6.)1616 
13. 6. 2020Odpolední párový turnaj1526Eva Fořtová
11. - 13. 6. 2020Funbridge (11.-13. 6.)1516 
6. 6. 2020Odpolední párový turnaj2326Eva Fořtová
4. - 6. 6. 2020Funbridge (4.-6. 6.)1616 
28. - 30. 5. 2020Funbridge (28.-30. 5.)1616 
21. - 23. 5. 2020Funbridge (21.-23. 5.)1516 
14. - 16. 5. 2020Funbridge (14.-16. 5.)1516 
7. - 9. 5. 2020Funbridge (7.-9. 5.)1416 
30. 4. - 2. 5. 2020Funbridge (30. 4. - 2. 5.)1516 
23. - 25. 4. 2020Funbridge (23.-25. 4)1316 
16. - 18. 4. 2020Funbridge (16.-18. 4.)916 
9. - 11. 4. 2020Funbridge (9.-11. 4.)1316 
2. - 4. 4. 2020Funbridge (2.-4. 4.)1416 
26. - 28. 3. 2020Funbridge (26.-28. 3.)1516 
19. - 21. 3. 2020Funbridge (19.-21. 3.)1716 
1. - 14. 3. 2020Klubové body BK Trutnov - březen 20201560Josef Horáček
5. - 12. 3. 2020Klubové body České Budějovice březen 202014 Václav Kypta
11. 3. 2020Párový turnaj BKP1027Zdeněk Frabša
3. 9. 2019 - 10. 3. 2020Dlouhodobá soutěž pokročilých Habra23105Daniel Vachtarčík
1. - 10. 3. 2020Klubové body BS Havířov - březen 202018 Josef Herout
10. 3. 2020Školní liga 20201720Milan Macura
21. 12. 2019 - 9. 3. 2020Klubové body párové turnaje Uherské Hradiště - zima 202036 Michal Králík
2. - 9. 3. 2020Klubové body SBK - březen20 Jiří Netuka
5. - 7. 3. 2020Funbridge (5.-7. 3.)1216 
5. 3. 2020Klubové body Herold Ostrava - březen 202010 Remigio Kahánek
4. 3. 2020Párový turnaj BKP1526Zdeněk Frabša
1. 3. 2020Vedlejší týmový turnaj při CBT Metuje736Dušan Šlachta
29. 2. 2020CBT Metuje2754Dušan Šlachta
1. - 28. 2. 2020Klubové body BK Trutnov - únor 202017120Josef Horáček
6. - 27. 2. 2020Klubové body České Budějovice - únor 202017 Václav Kypta
6. - 27. 2. 2020Klubové body Herold Ostrava - únor 202018 Remigio Kahánek
26. 2. 2020Párový turnaj BKP1626 
4. - 25. 2. 2020Klubové body BS Havířov - únor 202017 Josef Herout
3. - 24. 2. 2020SBK - klubové body únor210Jiří Netuka
20. - 22. 2. 2020Funbridge (20.-22. 2.)1016 
19. 2. 2020Párový turnaj BKP1127Zdeněk Frabša
12. 2. 2020Párový turnaj BKP2026Zdeněk Frabša
6. - 8. 2. 2020Funbridge (6.-8. 2.)816 
5. 2. 2020Párový turnaj BKP1726Zdeněk Frabša
4. 2. 2020Párový turnaj BKP - bavlnka1322Adam Kubica
9. 9. 2019 - 3. 2. 2020Skupinová A - podzim 201956280Adam Kubica
2. 2. 2020Zimní turnaj SBK1928Jiří Netuka
2. - 31. 1. 2020Klubové body Trutnov - leden 202021150Josef Horáček
2. - 30. 1. 2020Klubové body České Budějovice - leden 202018 Václav Kypta
2. - 30. 1. 2020Klubové body Herold Ostrava - leden 202018 Remigio Kahánek
29. 1. 2020Párový turnaj BKP1227Zdeněk Frabša
7. - 28. 1. 2020Klubové body BS Havířov - leden 202020 Josef Herout
13. - 27. 1. 2020SBK - klubové body leden22 Jiří Netuka
23. - 25. 1. 2020Funbridge (23.-25. 1.)1116 
25. 1. 2020MČR MIX2854Dušan Šlachta
18. - 19. 1. 2020Kvalifikace na Mistrovství Evropy396Adam Kubica
19. 9. 2019 - 16. 1. 2020Švýcarská skupinovka - podzim 201935288Zdeněk Frabša
12. 9. 2019 - 16. 1. 2020Skupinová B - podzim 201940288Zdeněk Frabša
26. 9. 2019 - 16. 1. 2020Skupinovka České Budějovice - podzim 201912120Václav Kypta
1. 9. 2019 - 16. 1. 2020Skupinovka Brno - podzim 201912120Petr Mališ
15. 1. 2020Párový turnaj BKP2326Zdeněk Frabša
9. - 11. 1. 2020Funbridge (9.-11. 1.)1116 
8. 1. 2020Párový turnaj BKP1926Zdeněk Frabša
7. 1. 2020Párový turnaj BKP - Bavlnka1922Eva Fořtová
30. 12. 2019 - 2. 1. 2020Bridžový týden Jesenice61 Eva Fořtová
1. 1. - 31. 12. 2019Výkonnostní bonusové body43  
1. 1. - 30. 12. 2019Klubové body SBK 201919 Jiří Netuka
1. 1. - 30. 12. 2019Klubové body Trutnov 201937 Josef Horáček
1. 1. - 30. 12. 2019Klubové body České Budějovice 201929 Václav Kypta
1. 1. - 30. 12. 2019Klubové body BK Praha 2019263 Eva Fořtová, Zdeněk Frabša, Adam Kubica
1. 1. - 30. 12. 2019Klubové body BS Havířov 201944 Josef Herout
1. 1. - 30. 12. 2019Klubové body Herold Ostrava 201924 Remigio Kahánek
29. 12. 2019Večerní párový turnaj - IMP2826Eva Fořtová
29. 12. 2019Dopolední párový turnaj2222Eva Fořtová
26. - 28. 12. 2019Funbridge (24)620 
28. 12. 2019Dopolední párový turnaj2222Eva Fořtová
28. 12. 2019Večerní párový turnaj2826Eva Fořtová
27. 12. 2019Večerní párový turnaj2426Eva Fořtová
5. 8. - 23. 12. 2019UH liga - podzim 201924 Michal Králík
22. 12. 2019Vánoční turnaj Havířov2022Daniel Vachtarčík
1. 9. - 19. 12. 2019Klubové body Brno - podzim 201919 Petr Mališ
14. 12. 2019Vánoční turnaj SBK1326Jiří Netuka
12. - 14. 12. 2019Funbridge (23)820 
14. 12. 2019Memoriál Karla Textora2442Vladimír Machát
7. - 8. 12. 2019Pohár ČBS7104Adam Kubica
30. 11. - 1. 12. 2019Juniorské týmové mistrovství střední Evropy2186Adam Kubica, Dušan Šlachta
28. - 30. 11. 2019Funbridge (22)720 
29. 11. 2019Juniorské párové mistrovství střední Evropy U261954Adam Kubica, Dušan Šlachta
29. 11. 2019Juniorské párové mistrovství střední Evropy U161851Adam Kubica, Dušan Šlachta
10. 9. - 19. 11. 2019VČ skupinovka - podzim 201910160Milan Franz
16. - 17. 11. 20193. liga8112Adam Kubica
14. - 16. 11. 2019Funbridge (21)720 
26. 1. - 3. 11. 2019Účastnické bonusové body - MČR2  
2. - 3. 11. 2019Mistrovství ČR TOP2284Dušan Šlachta
31. 10. - 2. 11. 2019Funbridge (20)620 
25. - 27. 10. 2019Lipnice14 Jan Lusk
19. 10. 2019Mistrovství ČR MIX2348Dušan Šlachta
17. - 19. 10. 2019Funbridge (19)620 
12. 10. 2019Mezinárodní turnaj Maďarsko - Brno - Uherské Hradiště2926Michal Králík
12. 10. 2019Podzimní ústecký turnaj1024Jiří Netuka
5. - 7. 10. 2019Funbridge (18)520 
6. 10. 2019Vedlejší týmový turnaj při CBT Praha828Dušan Šlachta
30. 3. - 5. 10. 2019Účastnické bonusové body - CBT2  
26. 9. - 5. 10. 2019Bridžový týden Kréta21 Eva Fořtová
5. 10. 2019CBT Praha4552Dušan Šlachta
22. 9. 2019Vedlejší týmový turnaj při CBT Znojmo1328Adam Kubica
19. - 21. 9. 2019Funbridge (17)520 
21. 9. 2019CBT Znojmo4552Adam Kubica
20. 9. 2019Vedlejší párový turnaj při CBT Znojmo2424Adam Kubica
5. - 9. 9. 2019Bridžový týden Džerba25 Zdeněk Frabša
5. - 7. 9. 2019Funbridge (16)720 
7. 9. 2019VC Ústí nad Labem2152Jiří Netuka
31. 8. - 1. 9. 2019Kvalifikace na Hry malých federací382Adam Kubica
24. - 30. 8. 2019Letní juniorské soustředění40 Adam Kubica
24. - 28. 8. 2019Bridžový týden Rakousko24 Eva Fořtová
22. - 24. 8. 2019Funbridge (15)520 
10. 8. 2019Výletní turnaj SBK1422Jiří Netuka
8. - 10. 8. 2019Funbridge (14)620 
3. 8. 2019Ošerovský tref - losovaný párový turnaj1326Petr Jelínek
3. 8. 2019Ošerovský tref - individuál2721Jan Volhejn
1. 2. - 31. 7. 2019UH Liga - jaro 201932 Michal Králík
25. - 27. 7. 2019Funbridge (13)220 
Patička
© 2015 Český bridžový svaz, verze 2.7