Český bridžový svaz

CBT Metuje


29. 2. 2020


Párový turnaj


Nahořany u Nového Města nad Metují


CBT


BK Trutnov z.s.


Dušan Šlachta


Uzavřen


500,00


50 pro žáky
50 pro dorost
50 pro juniory



http://czechbridge.cz/tournaments/255


nospam@nospam.com




#NázevKat.Čl.Výkonnostní třídaKBDatumVklad
1 Janas Adam  SStříbrný regionální mistr98 67317. 1.250,00
  Tomis Zdeněk YSBronzový regionální mistr95 108 200,00
2 Kyptová Monika WSStříbrný regionální mistr39 34217. 1.250,00
  Humpál Michael  SStříbrný regionální mistr53 889 250,00
3 Martynek Jan  SZlatý národní mistr163 21817. 1.250,00
  Pulkrab Petr  SStříbrný národní mistr90 440 250,00
4 Škalda Jan  SBronzový regionální mistr26 43618. 1.250,00
  Hozda Miloš  SStříbrný regionální mistr26 844 250,00
5 Laštovička Zdeněk  SZlatý regionální mistr46 33218. 1.250,00
  Žmak Maxim  SBronzový regionální mistr69 632 250,00
6 Volhejn Petr YSZlatý klubový mistr59 76418. 1.200,00
  Volhejn Vít  SBronzový národní mistr107 467 250,00
7 Bahník Ondřej  SBronzový národní mistr133 36526. 1.250,00
  Scháňka Martin  SNárodní mistr138 594 250,00
8 Macura Milan  SStříbrný národní mistr187 15327. 1.250,00
  Medlín Aleš  SNárodní mistr143 522 250,00
9 Hájková Soňa WSZlatý regionální mistr77 4385. 2.250,00
  Vachtarčík Daniel  SZlatý regionální mistr55 918 250,00
10 Vachtarčíková Nikol KWSKlubový kandidát565. 2.200,00
  Lysek Matyáš KSKlubový mistr40 200,00
11 Parylak Tadeusz  NNováček06. 2.250,00
  Czaja Jacek  NNováček0 250,00
12 Drąg Piotr  NNováček06. 2.250,00
  Gabryś Edmund  NNováček0 250,00
13 Křivánek Jiří SSBronzový regionální mistr1 9777. 2.250,00
  Hora Jakub  RKlubový mistr2 009 250,00
14 Baláš Jiří  SStříbrný regionální mistr27 0168. 2.250,00
  Martynek Jan SSZlatý regionální mistr16 133 250,00
15 Hájek Jaroslav  SStříbrný regionální mistr15 8269. 2.250,00
  Stareček Ivan  RStříbrný klubový mistr855 250,00
16 Diamant Jan SSNárodní mistr73 76311. 2.250,00
  Svoboda Otakar SSStříbrný velmistr204 989 250,00
17 Svobodová Pavla SWSBronzový národní mistr129 87711. 2.250,00
  Spálovský Luboš  SNárodní mistr100 218 250,00
18 Chotaš Jiří  RBronzový klubový mistr14312. 2.250,00
  Kálal Jiří SSRegionální mistr8 168 250,00
19 Hruška František SSBronzový regionální mistr28 51012. 2.250,00
  Horáček Josef SSStříbrný regionální mistr37 408 250,00
20 Zajíček Bohumír  SNárodní mistr66 99413. 2.250,00
  Žylka Kamil  SNárodní mistr155 637 250,00
21 Erdeová Jana WSZlatý národní mistr126 36215. 2.250,00
  Kopřiva Jiří SSVelmistr119 678 250,00
22 Diblík Rudolf SSStříbrný regionální mistr12 95615. 2.250,00
  Navrátil František SSStříbrný regionální mistr12 892 250,00
23 Böhmová Jiřina SWSRegionální mistr16 78019. 2.250,00
  Mašek Jiří SSNárodní mistr33 483 250,00
24 Emmer Jiří  SZlatý regionální mistr54 11723. 2.250,00
  Kupková Lucie WSZlatý regionální mistr63 091 250,00
25 Hubený Petr  SStříbrný klubový mistr15 69426. 2.250,00
  Hubená Jana WSStříbrný klubový mistr15 702 250,00
26 Textor Michael SSBronzový národní mistr62 53227. 2.250,00
  Hnátová Daniela WSZlatý národní mistr190 975 250,00
27 Medlínová Blanka SWSStříbrný regionální mistr25 59228. 2.250,00
  Lančová Milena SWRBronzový regionální mistr120 250,00
      Celkem:13300,00
Poslední změna: nospam@nospam.com

Patička
© 2015 Český bridžový svaz, verze 2.7