Český bridžový svaz

CBT Znojmo - vedlejší týmový turnaj


20. 9. 2020


Týmový turnaj


Znojmo


Vedlejší týmy CBT


BK Praha


Dušan Šlachta


Uzavřen


400,00


50 pro žáky
50 pro dorost
50 pro juniory



http://czechbridge.cz/tournaments/261


nospam@nospam.com


Prezentace v 9:30-9:45. Začátek turnaje v 10:00.

#NázevKat.Čl.Výkonnostní třídaKBDatumVklad
1 SNEM    46 30021. 7.400,00
  Nulíček Vladimír  SBronzový národní mistr48 103 100,00
  Erdeová Jana WSZlatý národní mistr92 214 100,00
  Böhmová Jiřina SWSRegionální mistr18 765 100,00
  Mašek Jiří SSNárodní mistr26 119 100,00
2 Weinperky    26 1122. 8.400,00
  Humpál Michael  SStříbrný regionální mistr42 464 100,00
  Kyptová Monika WSStříbrný regionální mistr32 587 100,00
  Schulzová Věra WSBronzový regionální mistr15 157 100,00
  Raboch Pavel  SRegionální mistr14 241 100,00
3 JaS    66 4313. 8.300,00
  Volhejn Vít  SBronzový národní mistr72 491 100,00
  Volhejn Petr YSZlatý klubový mistr45 321 50,00
  Janas Adam  SStříbrný regionální mistr79 046 100,00
  Tomis Zdeněk YSBronzový regionální mistr68 864 50,00
4 Hangover    31 0867. 8.350,00
  Hájek Jaroslav  SStříbrný regionální mistr14 847 100,00
  Kopecký Michal  SStříbrný národní mistr80 652 100,00
  Lysek Matyáš KSKlubový mistr1 752 50,00
  Teňak Pavel  SStříbrný klubový mistr27 091 100,00
5 HaMPra vol II.    43 95521. 8.400,00
  Frabša Zdeněk  SNárodní mistr11 216 100,00
  Žmak Maxim  SBronzový regionální mistr61 081 100,00
  Hájková Soňa WSZlatý regionální mistr58 152 100,00
  Vachtarčík Daniel  SZlatý regionální mistr45 372 100,00
6 M^4    73 3421. 9.400,00
  Medlín Aleš  SNárodní mistr127 655 100,00
  Medlín Jiří  SZlatý regionální mistr123 170 100,00
  Medlínová Blanka SWSStříbrný regionální mistr24 365 100,00
  Maňák Jaroslav SSStříbrný regionální mistr18 178 100,00
7 Unadulterated Cats    90 1394. 9.400,00
  Kupková Lucie WSZlatý regionální mistr56 291 100,00
  Diamant Jan SSNárodní mistr59 340 100,00
  Hnátová Daniela WSZlatý národní mistr148 967 100,00
  Scháňka Martin  SNárodní mistr95 957 100,00
8 Acol    92 15514. 9.400,00
  Svobodová Pavla SWSBronzový národní mistr110 593 100,00
  Emmer Jiří  SZlatý regionální mistr42 509 100,00
  Svoboda Otakar SSStříbrný velmistr157 659 100,00
  Textor Michael SSBronzový národní mistr57 859 100,00
9 Přehlídka mučících nástrojů    16 01415. 9.300,00
  Lapčíková Renata WSRegionální mistr19 760 100,00
  Dolanská Veronika JWSStříbrný klubový mistr18 488 50,00
  Štrbová Barbora WSStříbrný klubový mistr8 864 100,00
  Kupková Barbora JWSStříbrný klubový mistr16 943 50,00
10 4JUNIORS    86 63015. 9.200,00
  Kohutová Lucie JWSStříbrný regionální mistr80 198 50,00
  Kolek Lukáš JSStříbrný regionální mistr108 747 50,00
  Melčák Martin JSStříbrný regionální mistr92 613 50,00
  Vojtík Jakub JSStříbrný regionální mistr64 962 50,00
11 Ostatní názvy jsou špatné    2 42915. 9.300,00
  Pszczolka Petr  RBronzový klubový mistr591 100,00
  Stareček Ivan  RStříbrný klubový mistr629 100,00
  Walach Ivo YSBronzový klubový mistr3 091 50,00
  Chrobok Filip KSBronzový klubový mistr5 404 50,00
      Celkem:3850,00
Poslední změna: nospam@nospam.com

Patička
© 2015 Český bridžový svaz, verze 2.8