Český bridžový svaz

Slavonice


28. 4. - 1. 5. 2017


Týmový turnaj


Slavonice


Slavonice, VC Czech Open


Chaos Bridge


Adam Kubica, Dušan Šlachta


Vyhodnocen


2400,00


400 při přihlášení do 31. 3.
250 pro žáky
250 pro dorost
250 pro juniory



http://www.chaosbridge.com/slavonice/2017/cs/


nospam@nospam.com


Slavonice Cup 2017. Přihlašování uzavřeno! Pokud chcete hrát, kontaktujte prosím urychleně organizátory.

#NázevKat.Čl.Výkonnostní třídaKBDatumVklad
1 Böhušky    32 81411. 1.2000,00
  Böhmová Jiřina SWSZlatý klubový mistr23 531 500,00
  Humpál Michael  SStříbrný regionální mistr54 910 500,00
  Schulzová Věra WSBronzový regionální mistr18 602 500,00
  Kyptová Monika WSBronzový regionální mistr34 214 500,00
2 JAS    163 40611. 1.2000,00
  Macura Milan  SBronzový národní mistr249 215 500,00
  Volhejn Vít  SNárodní mistr170 644 500,00
  Medlín Aleš  SZlatý regionální mistr165 697 500,00
  Medlín Jiří  SStříbrný regionální mistr68 068 500,00
3 Bahníci    214 98911. 1.2000,00
  Bahníková Eva WSVelmistr318 298 500,00
  Bahník Miloš SSBronzový národní mistr58 696 500,00
  Bahník Petr  SVelmistr241 487 500,00
  Bahník Ondřej  SNárodní mistr241 473 500,00
4 ACOL    192 66213. 1.2000,00
  Svobodová Pavla SWSBronzový národní mistr277 770 500,00
  Diamant Jan SSNárodní mistr72 778 500,00
  Svoboda Otakar SSBronzový velmistr344 448 500,00
  Textor Michael SSBronzový národní mistr75 650 500,00
5 Bohemia Regent    50 22115. 1.1833,33
  Bouřa Patrik JSStříbrný regionální mistr73 638 166,67
  Králík František  SStříbrný regionální mistr108 068 333,33
  Posledník Přemysl  SStříbrný regionální mistr32 470 333,33
  Žmak Maxim  SZlatý klubový mistr50 283 333,33
  Pírek Zdeněk  SStříbrný regionální mistr23 502 333,33
  Černá Anna Marie WSStříbrný regionální mistr13 363 333,33
6 Krazy Kats    131 70015. 1.2000,00
  Scháňka Martin  SZlatý regionální mistr170 251 500,00
  Pěkný Pavel  SStříbrný regionální mistr98 891 500,00
  Kupková Lucie WSZlatý regionální mistr129 407 500,00
  Emmer Jiří  SStříbrný regionální mistr128 252 500,00
7 Slem    121 57219. 1.2000,00
  Erdeová Jana WSStříbrný národní mistr189 127 500,00
  Mašek Jiří SSNárodní mistr67 540 500,00
  Lauer Zbyněk SSStříbrný národní mistr101 125 500,00
  Spálovský Luboš  SZlatý regionální mistr128 494 500,00
8 KO-ZIA-MÍN    69 99227. 1.2000,00
  Fořt Tomáš SSStříbrný národní mistr71 066 500,00
  Fořtová Eva WSZlatý regionální mistr54 539 500,00
  Nulíček Vladimír  SNárodní mistr85 837 500,00
  Holý Jaroslav  SZlatý regionální mistr68 526 500,00
9 Skol    13 0802. 2.2000,00
  Macurová Michaela WSStříbrný klubový mistr35 696 500,00
  Klímová Hana WSBronzový klubový mistr8 848 500,00
  Guldbrandsen Helene WSKlubový mistr4 622 500,00
  Radojčič Zoran  SKlubový mistr3 154 500,00
10 Zkouška hasební techniky    19 52615. 2.1250,00
  Králík Jan JSBronzový regionální mistr52 519 250,00
  Králík Michal  RStříbrný klubový mistr3 791 500,00
  Štrbová Barbora JWSBronzový klubový mistr13 950 250,00
  Kupková Barbora JWSBronzový klubový mistr7 844 250,00
11 Hungary    018. 2.2000,00
  Andras FOGARAS (HU)  N 0 500,00
  Istvan GERŐ (HU)  N 0 500,00
  Péter Gál (HU)  N 0 500,00
  András KOVÁCS (HU)  N 0 500,00
12 Severní vítr    38 06726. 2.1750,00
  Hájková Soňa WSZlatý regionální mistr87 682 500,00
  Vachtarčík Daniel  SStříbrný regionální mistr49 812 500,00
  Hájek Jaroslav  SStříbrný regionální mistr11 906 500,00
  Walach Vít YSKlubový mistr2 868 250,00
13 Slavibor    9 3303. 3.2000,00
  Plosová Anna SWRKlubový mistr1 826 500,00
  Čermáková Miroslava WRBronzový klubový mistr4 020 500,00
  Horáček Josef SSStříbrný regionální mistr29 404 500,00
  Kypta Václav  RBronzový klubový mistr2 069 500,00
14 Le Hechicera (Columbia)    167 5927. 3.2000,00
  Vlčková Pavla WSBronzový národní mistr202 603 333,33
  Martynek Jan  SStříbrný národní mistr300 290 333,33
  Šlemr Jakub  SStříbrný národní mistr271 218 333,33
  Pulkrab Petr  SBronzový národní mistr231 443 333,33
  Bódis Gyula  N 0 333,33
  Szilágyi László  N 0 333,33
15 STS Chvojkovice Brod    58 7249. 3.2000,00
  Pivnička Jan SSNárodní mistr57 037 500,00
  Kopřiva Jiří SSZlatý národní mistr119 667 500,00
  Pojman Miloslav  SBronzový regionální mistr17 128 500,00
  Vajdová Pavlína WSStříbrný regionální mistr41 065 500,00
16 Primérka jak zvon    203 94211. 3.2000,00
  Hnátová Daniela WSStříbrný národní mistr231 239 500,00
  Zajíček Bohumír  SNárodní mistr69 923 500,00
  Vozábal David  SVelmistr340 557 500,00
  Žylka Kamil  SZlatý regionální mistr174 048 500,00
17 CZ U21    92 62812. 3.1428,57
  Kopecký Michal  SStříbrný národní mistr326 036 285,71
  Fridrich Tomáš YSBronzový klubový mistr16 376 142,86
  Pyszko Adam KSStříbrný klubový mistr21 861 142,86
  Tomis Zdeněk YSStříbrný klubový mistr37 410 142,86
  Otradovcová Zuzana YWSStříbrný klubový mistr26 635 142,86
  Machát Vladimír SSStříbrný regionální mistr42 708 285,71
  Kopecká Karolína WSZlatý regionální mistr177 371 285,71
18 Víly, vole!    13 98113. 3.1000,00
  Lapčíková Renata JWSStříbrný klubový mistr21 002 250,00
  Schulzová Kristýna JWSBronzový regionální mistr27 243 250,00
  Volhejn Petr YSBronzový klubový mistr7 105 250,00
  Vávra Přemysl KSKlubový kandidát574 250,00
19 Péťovo ostudy    82 89914. 3.1000,00
  Melčák Martin JSBronzový regionální mistr80 489 250,00
  Kolek Lukáš JSBronzový regionální mistr70 013 250,00
  Klemš Erik JSBronzový regionální mistr87 389 250,00
  Vojtík Jakub JSStříbrný regionální mistr93 703 250,00
20 Batoh    51 52516. 3.2000,00
  Frabša Zdeněk  SNárodní mistr106 042 500,00
  Hradil Miroslav SSZlatý regionální mistr34 090 500,00
  Tomčíková Zdena SWSZlatý regionální mistr28 132 500,00
  Haman Aleš SSZlatý regionální mistr37 836 500,00
21 Chaos    5 16623. 3.1800,00
  Patřičný Martin  RBronzový klubový mistr173 400,00
  Dvořák Martin JSStříbrný klubový mistr7 222 200,00
  Kálalová Anna WSRegionální mistr12 259 400,00
  Lusk Jan  RStříbrný klubový mistr5 469 400,00
  Hora Jakub  RKlubový kandidát706 400,00
22 MŽSM    1 8603. 4.2400,00
  Mališová Cassie SWRKlubový mistr1 949 600,00
  Mališ Petr SRKlubový mistr1 949 600,00
  Vlachová Zuzana WRKlubový mistr1 847 600,00
  Vlach Daniel  RBronzový klubový mistr1 693 600,00
23 Zatím bez názvu    12 20513. 4.2400,00
  Šklíba Milan SSZlatý regionální mistr36 773 600,00
  Molák Jiří SRBronzový klubový mistr12 047 600,00
  ulia Szalka  N 0 600,00
  Katalin Vass  N 0 600,00
24 Infernetto    24 70324. 4.2200,00
  Sigmund Martin  SStříbrný regionální mistr5 246 480,00
  Vondráčková Lucie WSBronzový regionální mistr22 617 480,00
  Novotný Jan  SStříbrný regionální mistr89 019 480,00
  Leitermann Ondřej  SStříbrný klubový mistr5 927 480,00
  Zdráhal Filip KRKlubový kandidát705 280,00
      Celkem:45061,90
Poslední změna: nospam@nospam.com

Patička
© 2015 Český bridžový svaz, verze 2.3