Český bridžový svaz

Ranking ke dni  










#JménoLeg.KlubČl.RočníkKat.KBVýkonnostní třída
1Hnátová Daniela187BKPS1969W187 415Zlatý národní mistr
2Svobodová Pavla342BKPS1957SW149 262Bronzový národní mistr
3Erdeová Jana301BKPS1962W130 863Zlatý národní mistr
4Kohutová Lucie2733HAVS1997JW117 147Stříbrný regionální mistr
5Bahníková Eva337BKPS1962W86 272Velmistr
6Hájková Soňa2380HAVS1986W79 606Zlatý regionální mistr
7Kupková Lucie878BKPS1965W59 522Zlatý regionální mistr
8Kopecká Karolína2153UHRS1986W51 322Zlatý regionální mistr
9Macurová Michaela2239S1977W50 490Bronzový regionální mistr
10Fořtová Eva1985BKPS1963W41 742Zlatý regionální mistr
11Schulzová Kristýna2622BKPS1992W39 073Bronzový regionální mistr
12Kyptová Monika1393CBMS1968W25 014Bronzový regionální mistr
13Lapčíková Renata2760UHRS1993W24 926Regionální mistr
14Kupková Barbora2890BKPS1995JW21 128Stříbrný klubový mistr
15Dolanská Veronika2838PARS1998JW19 158Stříbrný klubový mistr
16Vajdová Pavlína2062CHBS1968W18 626Stříbrný regionální mistr
17Schulzová Věra1981BKPS1965W18 202Bronzový regionální mistr
18Hubená Jana1723BKPS1970W17 621Stříbrný klubový mistr
19Böhmová Jiřina1818BKPS1952SW17 389Regionální mistr
20Kulišanová Jarmila55BKPS1940SW16 617Stříbrný regionální mistr
21Varmužová Kateřina2383BRNS1989W14 140Bronzový regionální mistr
22Medlínová Blanka325BKPS1950SW14 128Stříbrný regionální mistr
23Štrbová Barbora2880UHRS1994W13 601Stříbrný klubový mistr
24Otradovcová Zuzana2784UHRS2000YW12 138Stříbrný klubový mistr
25Ježková Anna2573CHBS1987W11 877Regionální mistr
26Černá Anna Marie2464CHBS1987W9 218Stříbrný regionální mistr
27Fanfulová Jitka2715UHRS1994W8 352Zlatý klubový mistr
28Valášková Markéta2263HAVS1988W4 718Stříbrný regionální mistr
29Tomčíková Zdena180BKPS1943SW4 540Zlatý regionální mistr
30Leitermannová Lucie2182BKPS1982W3 357Bronzový regionální mistr
31Jelínková Lucia2189TRUR1982W2 986Stříbrný regionální mistr
32Suchá Eva1347BKPS1967W2 413Bronzový regionální mistr
33Klímová Hana2098BKPR1976W1 984Bronzový klubový mistr
34Täuberová Zdeňka1395CBMS1960SW1 596Stříbrný klubový mistr
35Maršíková Helena1865BKPR1978W280Stříbrný regionální mistr
36Martynková Jana2401TRUR1978W136Bronzový regionální mistr
37Janíková Lenka2940UHRR2003YW131Klubový mistr
38Coňková Marcela2861BKPR1957SW78Klubový mistr
39Ertnerová Markéta608TRUR1951SW72Zlatý klubový mistr
40Henzlová Irena2484PARR1942SW67Klubový mistr
41Picmausová Olga618TRUR1944SW64Bronzový klubový mistr
42Lančová Milena1131BKPR1950SW64Bronzový regionální mistr
43Vlachová Zuzana2744UHRR1966W51Bronzový klubový mistr
44Albrechtová Zuzana2093CBMR1951SW40Bronzový klubový mistr
45Vachtarčíková Nikol3098HAVS2006KW36Klubový kandidát
46Píšová Verica2476CBMR1961W35Bronzový klubový mistr
47Gucklerová Katarina2627BKPR1937SW32Bronzový klubový mistr
48Nováčková Marta531HAVR1942SW27Stříbrný klubový mistr
49Gerhardová Jiřina2505HERR1959SW27Bronzový klubový mistr
50Tomáštíková Julie2785UHRR1999JW24Klubový mistr
51Ručná Iva3052BRNR1955SW24Pokročilý
52Němčíková Lucie3201HAVS2006KW20Pokročilý
53Mališová Cassie2843UHRR1956SW20Klubový mistr
54Rečičárová Karolína3250HAVS2007KW16Adept
55Kotěšovcová Jitka1990BKPR1949SW12Stříbrný klubový mistr
56Vyoralová Zoša2449BKPR1950SW12Klubový mistr
57Kolářová Eva3108SEVR1957SW10Adept
58Johnová Jana3264JMBR1959SW8Nováček
59Zítková Jana3265JMBR1944SW8Nováček
60Pšeničková Jana3266JMBR1967W8Nováček
61Novotná Anna1343HERR1960SW8Stříbrný klubový mistr
62Volhejnová Marie883TRUR1936SW6Bronzový klubový mistr
63Plosová Anna2094CBMR1941SW4Klubový mistr
64Gerychová Libuše2529BKPR1945SW2Bronzový klubový mistr
Patička
© 2015 Český bridžový svaz, verze 2.7