Český bridžový svaz

Trávníčková Jana - přehled turnajů

DatumNázevUmístěníSB   -   KB
12. 9. 2013 - 16. 1. 2014Skupinovka BK Praha B - podzim 2013100380
12. 9. 2019 - 16. 1. 2020Skupinová B - podzim 2019130240
8. 2. 2018 - 7. 6. 2018Švýcarská skupinovka BKP Jaro 2018140240
22. 4. 2008 - 24. 6. 2008Skupinovka BK Třináct - léto 200810224
10. 4. 2007 - 19. 6. 2007BK Třináct - Švýcar jaro 200710198
29. 1. 2009 - 28. 5. 2009Skupinovka B+C BK Praha - jaro 2009100190
13. 9. 2012 - 10. 1. 2013Skupinovka BK Praha B - podzim 2012200180
5. 2. 2015 - 4. 6. 2015Švýcarská skupinovka BK Praha210160
11. 9. 2014 - 29. 1. 2015Skupinovka BKP Praha B - podzim 2014180160
24. 1. 2013 - 30. 5. 2013Skupinovka Praha B - jaro 2013210160
5. 1. 2011 - 8. 6. 2011Klubové body Třináctka Praha - 2. pololetí90155
19. 1. 2022 - 23. 3. 2022Pražský žebříček - jaro 202230140
5. 2. 2009 - 4. 6. 2009Švýcarská skupinovka BK Praha - jaro 2009180140
4. 1. 2012 - 31. 7. 2012Klubové body Třináct Praha - 2. pololetí110132
14. 12. 2005 - 28. 3. 2006Švýcar BK13 Zima 05/0630132
1. 1. 2013 - 31. 7. 2013Klubové body Třináct Praha - 2. pololetí200123
26. 7. 2014 - 31. 7. 2014Bridžový týden Oskava190111
6. 1. 2009 - 7. 7. 2009Klubové body Třináct Praha - 2. pololetí70110
17. 2. 2022 - 9. 6. 2022Skupinová B - jaro 2022150108
28. 8. 2016 - 3. 9. 2016Bridžový týden Mariánské140107
1. 9. 2006 - 18. 12. 2006BK Třináct - Švýcar - podzim 200630105
7. 2. 2019 - 6. 6. 2019Švýcarská skupinovka - jaro 2019230100
14. 9. 2017 - 1. 2. 2018Skupinová B - Podzim 2017260100
21. 1. 2016 - 26. 5. 2016Skupinová B jaro 2016250100
16. 9. 2004 - 10. 2. 2005Pražská švýcarská skupinovka - podzim 2004380100
1. 1. 2019 - 30. 12. 2019Klubové body BK Praha 201993098
1. 1. 2014 - 31. 7. 2014Klubové body Třináct Praha - 2. pololetí32098
1. 8. 2011 - 31. 12. 2011Klubové body Třináctka Praha - 1. pololetí6091
5. 9. 2022 - 26. 1. 2023Skupinová B - podzim 202217090
24. 1. 2008 - 5. 6. 2008Skupinovka Praha B - jaro 200823090
13. 9. 2007 - 10. 1. 2008Supinovka Praha B+C - podzim 200724090
1. 2. 2007 - 14. 6. 2007Skupinovka B + C24090
15. 2. 2007 - 7. 6. 2007Švýcarská skupinovka - jaro 200727090
1. 2. 2004 - 10. 6. 2004Pražská švýcarská skupinovka jaro 200441088
1. 3. 2023 - 29. 3. 2023Středeční turnaje BKP - Březen6087
1. 8. 2013 - 31. 12. 2013Klubové body Třináct Praha - 1. pololetí15086
2. 11. 2022 - 30. 11. 2022Středeční turnaje BKP - Listopad15084
1. 8. 2012 - 31. 12. 2012Klubové body Třináct Praha - 1. pololetí13084
1. 1. 2010 - 31. 7. 2010Klubové body Třináct Praha - 2. pololetí11081
19. 9. 2019 - 16. 1. 2020Švýcarská skupinovka - podzim 201922080
31. 1. 2019 - 13. 6. 2019Skupinová B - jaro 201923080
20. 9. 2018 - 17. 1. 2019Skupinová B - podzim 201825080
2. 2. 2017 - 15. 6. 2017Skupinová B - Jaro 201726080
8. 9. 2016 - 19. 1. 2017Skupinová B podzim 201626080
24. 9. 2015 - 21. 1. 2016Švýcarská skupinovka BK Praha, podzim 201532080
19. 10. 2013 - 6. 4. 2014Celostátní liga25080
10. 11. 2012 - 14. 4. 2013Celostátní liga24080
26. 1. 2012 - 24. 5. 2012Skupinovka BK Praha B - jaro 201222080
18. 4. 2006 - 20. 6. 2006Švýcar léto 2005-06, BK Třináct4080
5. 10. 2022 - 26. 10. 2022Středeční turnaje BKP - Říjen4078
23. 8. 2015 - 29. 8. 2015Bridžový týden - Mariánská26077
7. 9. 2023 - 18. 1. 2024Pražská švýcarská skupinovka podzim 202315072
1. 2. 2023 - 22. 6. 2023Pražská skupinová B jaro 202317072
1. 9. 2007 - 15. 1. 2008Skupinovka BK Třináct - podzim 20073070
2. 1. 2007 - 5. 6. 2007BK 13 Páráky 200711069
22. 7. 2006 - 29. 7. 2006Bridžový týden - Kroměříž59068
19. 7. 2008 - 26. 7. 2008Bridžový týden - Valtice44064
16. 1. 2008 - 8. 4. 2008Skupinovka BK Třináct - jaro 20084063
30. 8. 2014Bridžový týden Mariánská 201421062
25. 1. 2018 - 14. 6. 2018Skupinová B - Jaro 201829060
1. 8. 2015Skupinová B jaro 201534060
31. 1. 2015 - 29. 5. 2015Skupinovka BKP Praha B - jaro 201534060
13. 12. 2014 - 22. 2. 20153. liga9060
19. 9. 2013 - 23. 1. 2014Švýcarská skupinovka BK Praha - podzim 201338060
14. 9. 2006 - 25. 1. 2007Skupinovka B+C - BK Praha - podzim 200629060
7. 12. 2022 - 21. 12. 2022Středeční turnaje BKP - Prosinec4056
17. 11. 2016 - 20. 11. 2016Mariánská - listopad 201614055
16. 11. 2017 - 19. 11. 2017Bridžový týden Mariánská14054
1. 6. 2013VC Sněžka10054
2. 9. 2018 - 8. 9. 2018Bridžový týden Mariánská - Jáchymov18050
5. 2. 2008 - 3. 6. 2008BK Třináct - páráky2046
2. 1. 2011 - 31. 7. 2011Klubové body BK Praha - 2. pololetí58045
1. 8. 2010 - 31. 12. 2010Klubové body Třináctka - 1. pololetí14045
1. 9. 2006 - 12. 12. 2006BK Třináct - páráky4045
17. 2. 2014 - 2. 6. 2014Skupinovka BK Praha A - jaro 201446044
6. 9. 2005 - 13. 12. 2005Švýcar BK137044
1. 8. 2008 - 31. 12. 2008KB BK Třináct - 1.pololetí11043
1. 2. 2023 - 22. 2. 2023Středeční turnaje BKP - Únor10042
4. 1. 2023 - 25. 1. 2023Středeční turnaje BKP - Leden13042
9. 9. 2008 - 9. 12. 2008Skupinovka BK Třináct - podzim 20085042
30. 4. 2005VC Kralupy16042
21. 7. 2007 - 27. 7. 2007Bridžový týden - Bílá93041
17. 9. 2018 - 28. 1. 2019Skupinová A - podzim 201851040
13. 9. 2018 - 24. 1. 2019Švýcarská skupinovka - podzim 201832040
29. 1. 2018 - 11. 6. 2018Skupinová A BKP - Jaro 201851040
21. 9. 2017 - 25. 1. 2018Švýcarská skupinovka podzim 201739040
2. 3. 2017 - 8. 6. 2017Švýcarská skupinovka BKP jaro 201741040
4. 2. 2016 - 26. 5. 2016Švýcarská skupinovka BKP jaro 201639040
10. 9. 2015 - 14. 1. 2016Skupinová B podzim 201537040
18. 9. 2014 - 22. 1. 2015Švýcarská skupinovka BK Praha38040
30. 1. 2014 - 19. 6. 2014Skupinovka BK Praha B - jaro 201441040
6. 2. 2014 - 12. 6. 2014Švýcarská skupinovka BK Praha41040
1. 9. 2011 - 12. 1. 2012Skupinovka B BK Praha - podzim 201118040
3. 2. 2011 - 26. 5. 2011Skupinovka B BK Praha - jaro 201132040
16. 9. 2008 - 15. 1. 2009Skupinovka B+C BK Praha - podzim 200832040
1. 9. 2003 - 31. 1. 2004Pražská švýcarská skupinovka podzim 200346040
8. 1. 2012 - 31. 7. 2012Klubové body BK Praha - 2. pololetí64039
9. 9. 2013 - 9. 6. 2014Pražská liga18038
10. 9. 2012 - 3. 6. 2013Pražská liga19038
1. 8. 2016 - 31. 8. 2016Klubové body BK Praha - srpen 201644037
26. 7. 2009 - 31. 7. 2009bridžový týden - Kopřivná67037
14. 9. 2023 - 25. 1. 2024Pražská skupinová B podzim 202324036
8. 9. 2014 - 1. 6. 2015Pražská liga20036
21. 11. 2023Bavlnka BKP1033
22. 7. 2023 - 28. 7. 2023Albrechtice 202339033
3. 10. 2017 - 31. 10. 2017Klubové body BK Praha - říjen 201732033
10. 2. 2015 - 16. 6. 2015Skupinovka BKP Praha A - jaro 201555033
5. 3. 2024Bavlnka BKP1032
3. 10. 2023Bavlnka BKP1032
3. 1. 2017 - 31. 1. 2017Klubové body BK Praha - leden 201729032
1. 8. 2010 - 31. 12. 2010Klubové body BK Praha - 1. pololetí82032
17. 10. 2023Bavlnka BKP1031
5. 9. 2023Bavlnka1031
19. 9. 2023Bavlnka1030
17. 9. 2009 - 21. 1. 2010Švýcarská skupinovka BK Praha - podzim 200941030
31. 1. 2008 - 12. 6. 2008Švýcarská skupinovka - jaro 200842030
8. 5. 2004VC Flóra28030
1. 11. 2016 - 30. 11. 2016Klubové body BK Praha - listopad 201632029
6. 6. 2017 - 28. 6. 2017Klubové body BK Praha - červen 201748028
14. 11. 2015 - 17. 11. 2015Bridžový víkend - Mariánská, listopad 201527028
1. 8. 2009 - 31. 12. 2009Klubové body BK Praha - 1. pololetí107028
1. 8. 2017 - 30. 8. 2017Klubové body BK Praha - srpen 201765026
6. 2. 2024Bavlnka BKP2025
30. 8. 2021Dopolední párový turnaj2025
12. 8. 2020Párový turnaj BKP2025
6. 2. 2018 - 28. 2. 2018Klubové body BK Praha - únor 201838025
12. 10. 2013CBT Znojmo33024
1. 9. 2007 - 31. 12. 2007KB Třináctka6024
5. 12. 2023Bavlnka BKP2023
20. 7. 2016Párový turnaj BKP4023
1. 8. 2015Souhrnné KB červenec 2015, pondělní a středeční turnaje 34023
22. 7. 2017 - 28. 7. 2017Bridžový týden Albrechtice43022
16. 9. 2014 - 20. 1. 2015Skupinovka BKP Praha A - podzim 201459022
10. 2. 2022 - 2. 6. 2022Švýcarská skupinovka - jaro 202221020
9. 9. 2019 - 3. 2. 2020Skupinová A - podzim 201951020
4. 2. 2019 - 10. 6. 2019Skupinová A - jaro 201958020
18. 9. 2017 - 15. 1. 2018Skupinová A - Podzim 201763020
23. 1. 2017 - 22. 5. 2017Skupinová A - Jaro 201763020
22. 9. 2016 - 16. 2. 2017Švýcarská skupinovka BKP podzim 201646020
14. 9. 2015 - 25. 1. 2016Skupinová A podzim 201565020
2. 12. 2015Párový turnaj BK133020
31. 1. 2013 - 6. 6. 2013Švýcarská skupinovka Praha - jaro 201345020
20. 9. 2012 - 17. 1. 2013Skupinovka Švýcarák BK Praha - podzim 201245020
2. 2. 2012 - 31. 5. 2012Švýcarská skupinovka BK Praha - jaro 201241020
15. 9. 2011 - 19. 1. 2012Švýcarská skupinovka BK Praha - podzim 201142020
1. 9. 2010 - 27. 1. 2011Švýcarská skupinovka BK Praha - podzim 201048020
1. 9. 2010 - 20. 1. 2011Skupinovka B BK Praha - podzim 201044020
10. 9. 2009 - 14. 1. 2010Skupinovka B+C BK Praha - podzim 200945020
2. 9. 2007 - 17. 1. 2008Švýcarská skupinovka - podzim 200750020
9. 2. 2006 - 1. 6. 2006Švýcarská pražská skupinovka52020
1. 9. 2006 - 26. 1. 2006Pražská švýcarská skupinovka50020
11. 2. 2005 - 20. 6. 2005Pražská švýcarská skupinovka - jaro 200554020
28. 5. 2024Bavlnka BKP2019
26. 9. 2023Bavlnka BKP2019
16. 11. 2018 - 18. 11. 2018Bridžový víkend Mariánská25019
9. 7. 2018 - 31. 7. 2018Klubové body BK Praha - červenec 201858019
1. 2. 2024 - 6. 6. 2024Pražská Skupinová B Jaro 202426018
12. 12. 2023Bavlnka BKP3018
1. 2. 2023 - 22. 6. 2023Pražská švýcarská skupinovka jaro 202324018
1. 9. 2022 - 31. 1. 2023Švýcarská skupinovka - podzim 202219018
4. 9. 2017 - 27. 9. 2017Klubové body BK Praha - září 201772018
29. 5. 2004VC Strakonice22018
15. 5. 2004Sněžka21018
1. 11. 2003 - 2. 11. 2003Párové mistrovství republiky mixů34018
24. 8. 2020Večerní párový turnaj 5017
2. 5. 2017 - 31. 5. 2017Klubové body BK Praha - květen 201753017
23. 8. 2020Večerní párový turnaj5016
11. 10. 2014CBT Praha36016
18. 1. 2014CBT České Budějovice27016
27. 7. 2013 - 2. 8. 2013Bridžový týden Zubříč 201364016
13. 7. 2013VC Czech Open37016
1. 8. 2012 - 31. 12. 2012Klubové body BK Praha - 1. pololetí78016
24. 11. 2012VC České Budějovice29016
1. 8. 2009 - 31. 12. 2009Klubové body Třináct Praha - 1. pololetí18016
12. 10. 2022Párový turnaj BKP2015
6. 11. 2018 - 28. 11. 2018Klubové body BK Praha - listopad 201847015
6. 2. 2017 - 28. 2. 2017Klubové body BK Praha - únor 201744015
1. 8. 2016Bridžový týden Albrechtice45015
7. 3. 2017 - 28. 3. 2017Klubové body BK Praha - březen 201762014
1. 8. 2015 - 31. 8. 2015Souhrnné KB srpen 2015, pondělní a středeční turnaje 74014
1. 1. 2013 - 31. 7. 2013Klubové body BK Praha - 2. pololetí52014
9. 9. 2009 - 13. 1. 2010Skupinovka BK Třináct - podzim 20097014
23. 3. 2016Párový turnaj BK137013
1. 1. 2010 - 31. 7. 2010Klubové body BK Praha - 2. pololetí152013
31. 10. 2023Bavlnka BKP4012
23. 7. 2022 - 29. 7. 2022Albrechtice 202245012
1. 8. 2018 - 29. 8. 2018Klubové body BK Praha - srpen 201878012
5. 9. 2016 - 27. 9. 2016Klubové body BK Praha - září 201648012
24. 2. 2016Párový turnaj BK136012
25. 11. 2015Párový turnaj BK136012
27. 4. 2013 - 29. 4. 2013O Pohár města Slavonice18012
23. 6. 2012Velká cena Metuje20012
2. 6. 2012VC Sněžka20012
7. 2. 2006 - 6. 6. 2006Open seriál BK Třináct17012
25. 3. 2006Velká cena Sněžka22012
21. 1. 2006 - 22. 1. 2006Topové mistrovství ČR Open42012
14. 5. 2005VC Sněžka33012
7. 5. 2005VC Flora32012
30. 1. 2024Bavlnka BKP5011
27. 8. 2020Dopolední párový turnaj6011
1. 11. 2017 - 29. 11. 2017Klubové body BK Praha - listopad 201759011
21. 10. 2015Párový turnaj BK136011
17. 6. 2015Letní párový turnaj BK Praha7011
31. 8. 2014Středeční páráky BKP - srpen 201446011
1. 1. 2014 - 31. 7. 2014Klubové body BKP - 2. pololetí55011
12. 10. 2013 - 14. 10. 2013Vedlejší turnaje Znojmo35011
23. 4. 2024Bavlnka BKP4010
7. 11. 2023Bavlnka BKP4010
27. 8. 2022BT Mariánská páry 76010
7. 10. 2015Párový turnaj BK136010
4. 2. 2010 - 3. 6. 2010Švýcarská skupinovka BK Praha - jaro 201058010
25. 9. 2008 - 22. 1. 2009Švýcarská skupinovka BK Praha - podzim 200865010
21. 9. 2006 - 1. 2. 2007Švýcarská skupinovka - podzim 200661010
16. 1. 2024Bavlnka BKP509
29. 8. 2023Párový turnaj BKP409
2. 1. 2018 - 31. 1. 2018Klubové body BK Praha - leden 20187309
5. 12. 2017 - 20. 12. 2017Klubové body BK Praha - prosinec 20175409
13. 1. 2016Párový turnaj BK13809
29. 7. 2015Letní párový turnaj BK Praha809
16. 4. 2024Bavlnka BKP1308
14. 11. 2023Bavlnka BKP508
17. 8. 2022Párový turnaj BKP 2408
1. 6. 2022Párový turnaj BKP308
3. 9. 2018 - 26. 9. 2018Klubové body BK Praha - září 20197708
10. 2. 2016Párový turnaj BK13808
27. 2. 2024Bavlnka BKP507
23. 1. 2024Bavlnka BKP507
30. 8. 2021Večerní párový turnaj 907
26. 8. 2020Dopolední párový turnaj707
5. 8. 2020Párový turnaj BKP507
2. 10. 2018 - 31. 10. 2018Klubové body BK Praha - říjen 20187107
3. 4. 2018 - 25. 4. 2018Klubové body BK Praha - duben 20188207
6. 3. 2018 - 28. 3. 2018Klubové body BK Praha - březen 20188707
1. 6. 2016Párový turnaj BKP907
13. 1. 2009 - 28. 4. 2009Skupinovka BK Třináct - jaro 2009807
26. 3. 2024Bavlnka BKP506
19. 3. 2024Bavlnka BKP506
24. 10. 2023Bavlnka BKP506
14. 9. 2022 - 21. 9. 2022Středeční turnaje BKP - Září606
26. 8. 2022BT Mariánská páry 4506
19. 8. 2020Párový turnaj BKP906
4. 10. 2016 - 26. 10. 2016Klubové body BK Praha - říjen 20165006
11. 5. 2016Párový turnaj BK13706
27. 4. 2016Párový turnaj BK13706
27. 1. 2016Párový turnaj BK13906
6. 1. 2016Párový turnaj BK131006
14. 10. 2015Párový turnaj BK13906
9. 9. 2015Párový turnaj BK13806
24. 6. 2012Týmy při VC Metuje506
1. 8. 2011 - 31. 12. 2011Klubové body BK Praha - 1. pololetí15006
15. 7. 2006VC Czech Open5206
6. 5. 2005 - 8. 5. 2005VC Flora - týmy506
18. 12. 2004Párové mistrovství republiky mixů3206
20. 2. 2024Bavlnka BKP805
10. 10. 2023Bavlnka BKP305
11. 4. 2023Bavlnka BKP605
26. 8. 2022BT Mariánská páry 5905
25. 5. 2022Párový turnaj BKP305
9. 8. 2021Párový turnaj BKP805
28. 8. 2020Dopolední párový turnaj805
10. 7. 2017 - 31. 7. 2017Klubové body BK Praha - červenec 20179805
26. 7. 2016BT Albrechtice -týmový turnaj605
4. 11. 2015Párový turnaj BK13805
23. 9. 2015Párový turnaj BK13905
1. 2. 2010 - 2. 6. 2010Skupinovka BK Třináct - jaro 2010805
2. 4. 2024Bavlnka BKP504
12. 3. 2024Bavlnka BKP804
8. 6. 2022Párový turnaj BKP404
18. 5. 2022Párák BKP404
25. 8. 2020Individuál1004
25. 8. 2020Dopolední párový turnaj804
5. 6. 2018 - 27. 6. 2018Klubové body BK Praha - červen 201810504
23. 7. 2016BT Albrechtice -1. topový párový turnaj1704
8. 6. 2016 - 18. 7. 2016Letní párové turnaje BKP7404
4. 5. 2016Párový turnaj BK13804
9. 3. 2016Párový turnaj BK131004
17. 2. 2016Párový turnaj BK131304
28. 4. 2013 - 1. 5. 2013Slavonice - párové turnaje5404
11. 1. 2012 - 31. 7. 2012Klubové body Nekuřáci Praha - 2. pololetí6204
7. 5. 2004 - 9. 5. 2004VC Flóra - družstva1004
4. 6. 2024Bavlnka BKP603
1. 8. 2023Párový turnaj BKP603
18. 7. 2023Párový turnaj BKP603
14. 9. 2022Párový turnaj BKP403
27. 8. 2022BT Mariánská páry 6703
22. 5. 2022Vzpomínka na Slávka1703
20. 4. 2022Párák BKP603
13. 4. 2022Párový turnaj BKP503
1. 9. 2021Večerní párový turnaj 1303
1. 9. 2021Dopolední párový turnaj1003
31. 8. 2021Dopolední párový turnaj1103
29. 8. 2021Večerní párový turnaj 1203
15. 7. 2021Párový turnaj BKP903
27. 8. 2020Večerní párový turnaj 1403
15. 7. 2020Párový turnaj BKP903
15. 6. 2016Párový turnaj BKP1703
2. 3. 2016Párový turnaj BK131403
20. 1. 2016Párový turnaj BK131303
15. 6. 2015Letní párový turnaj BK Praha1203
4. 9. 2006 - 6. 9. 2006Memoriál R.Seyfriedové4103
4. 2. 2006 - 5. 2. 2006IMP mistrovství sk.B403
28. 11. 2023Bavlnka BKP802
6. 6. 2023Bavlnka BKP702
25. 8. 2022BT Mariánská páry 31402
25. 8. 2022BT Mariánská páry 2802
15. 6. 2022Párový turnaj BKP502
11. 5. 2022Párový turnaj BKP502
30. 3. 2022Párový turnaj BKP702
31. 8. 2021Odpolední párový turnaj1202
2. 9. 2020Párový turnaj BKP702
15. 1. 2020Párový turnaj BKP1902
4. 4. 2017 - 26. 4. 2017Klubové body BK Praha - duben 20178002
27. 7. 2016BT Albrechtice -3. topový párový turnaj2102
9. 6. 2016Párový turnaj BKP1102
7. 6. 2016Párový turnaj BKP - modrá skupina1602
25. 5. 2016Párový turnaj BK131002
18. 5. 2016Párový turnaj BK131402
6. 4. 2016Párový turnaj BK131602
16. 3. 2016Párový turnaj BK131402
11. 7. 2013 - 14. 7. 2013Vedlejší turnaje při Czech Open5902
22. 8. 2023Párový turnaj BKP601
4. 9. 2022Memoriál Tomáše Etlíka1201
24. 8. 2022BT Mariánská páry 11401
20. 7. 2022Párový turnaj BKP601
13. 7. 2022Párový turnaj BKP801
23. 8. 2021Párový turnaj BKP1001
16. 8. 2021Párový turnaj BKP1201
28. 6. 2021párák BKP1101
23. 9. 2020Impový turnaj BKP401
29. 8. 2020Dopolední párový turnaj1401
28. 8. 2020Večerní párový turnaj 1801
26. 8. 2020Večerní párový turnaj2101
24. 8. 2020Dopolední párový turnaj1401
13. 7. 2020Párový turnaj BKP1201
12. 2. 2020Párový turnaj BKP1901
29. 1. 2020Párový turnaj BKP1101
8. 1. 2020Párový turnaj BKP1701
29. 7. 2016BT Albrechtice -5. topový párový turnaj2701
28. 7. 2016BT Albrechtice -4. topový párový turnaj2701
25. 7. 2016BT Albrechtice -2. topový párový turnaj2601
24. 7. 2016BT Albrechtice -impový párový turnaj2501
27. 6. 2016Párový turnaj BKP1601
13. 4. 2016Párový turnaj BK131001
3. 2. 2016Párový turnaj BK132301
2. 9. 2015Párový turnaj2201
27. 7. 2015Letní párový turnaj BK Praha1001
22. 6. 2015Letní párový turnaj BK Praha1701
10. 6. 2015Letní párový turnaj BK Praha1401
19. 1. 2014Družstva při VC České Budějovice1001
25. 11. 2012Týmy při VC České Budějovice1201
16. 9. 2021 - 27. 1. 2022Skupinová B - podzim 20211900
16. 9. 2021 - 20. 1. 2022Švýcarská skupinovka - podzim 20212300
10. 2. 2011 - 2. 6. 2011Švýcarská skupinovka BK Praha - jaro 20114400
1. 2. 2010 - 27. 5. 2010Skupinovka B BK Praha - jaro 20102500
Sezóna 20240282
Sezóna 20230685
Sezóna 20220598
Sezóna 2021057
Sezóna 20200461
Sezóna 20190458
Sezóna 20180682
Sezóna 2016/20170787
Sezóna 2015/20160709
Sezóna 2014/20150686
Sezóna 2013/2014156
Sezóna 2012/20130840
Sezóna 2011/20120462
Sezóna 2010/20110357
Sezóna 2009/20100217
Sezóna 2008/20090619
Sezóna 2007/20080721
Sezóna 2006/20070711
Sezóna 2005/20060409
Sezóna 2004/20050198
Sezóna 2003/20040216
Patička
© 2015 Český bridžový svaz, verze 2.9.1