Český bridžový svaz

Pavlík Lukáš - přehled turnajů

DatumNázevUmístěníSB   -   KB
13. 1. 2018 - 22. 4. 20181. liga127640
22. 11. 2014 - 12. 4. 20151. liga125610
10. 11. 2012 - 14. 4. 2013Celostátní liga125440
21. 3. 2015 - 22. 3. 2015TOP MČR12250
25. 2. 2006 - 21. 5. 2006Celostátní liga420968
3. 10. 2015 - 28. 2. 20161. liga220820
19. 11. 2011 - 22. 4. 2012Celostátní liga519520
5. 1. 2019 - 12. 5. 20191. liga317360
11. 10. 2014CBT Praha216712
15. 2. 2014 - 16. 2. 2014Topové mistrovství ČR416608
17. 1. 2004 - 4. 4. 2004I.liga 2003/200481664
20. 10. 2012VC Praha115288
1. 8. 2014 - 31. 7. 2015Výkonnostní bonusové body11150
1. 1. 2005 - 26. 3. 2005I.liga 2004/2005914392
17. 2. 2007 - 27. 5. 2007Celostátní liga1014180
2. 9. 2004 - 10. 6. 2005Pražská liga 2004/05113880
13. 1. 2024 - 17. 3. 20241. Liga 2024 - dodatek s korekcí SB113480
31. 12. 2020 - 1. 1. 20211. liga - korekce bodů213480
22. 10. 2016 - 26. 2. 20171. liga413480
17. 1. 2009 - 18. 1. 2009TOPové mistrovství ČR párů912568
2. 11. 2013CBT Praha61232
27. 4. 2019CBT Metuje211478
15. 1. 2022 - 27. 3. 20221. liga511390
26. 5. 2012Mixový přebor ČR211220
1. 11. 2003 - 2. 11. 2003Párové mistrovství republiky mixů410912
22. 9. 2012VC Znojmo810644
2. 11. 2019 - 3. 11. 2019Mistrovství ČR TOP510316
13. 10. 2018CBT Praha410154
24. 11. 2012VC České Budějovice81036
1. 9. 2003 - 10. 6. 2004Pražská liga31020
18. 12. 2004Párové mistrovství republiky mixů49996
18. 5. 2013Velká cena Metuje99388
1. 9. 2004 - 31. 1. 2005Skupinovka A"6931
8. 11. 2008 - 17. 5. 2009Celostátní liga168880
7. 11. 2015Mixové mistrovství ČR28806
1. 5. 2014 - 3. 5. 2014O Pohár města Slavonice28640
28. 11. 2009 - 30. 5. 2010Celostátní liga178360
5. 10. 2019CBT Praha67712
13. 7. 2013VC Czech Open127612
1. 2. 2004 - 7. 6. 2004Skupinovka Open - Jaro 200497326
14. 5. 2011Mixové párové mistrovství ČR106984
17. 7. 2004Czech Open66810
27. 9. 2003VC Perníkový tref 200386756
7. 1. 2006 - 8. 1. 2006Mistrovství ČR mixových párů12666
2. 4. 2016 - 3. 4. 2016Topové mistrovství ČR95908
7. 5. 2005VC Flora75726
20. 9. 2014CBT Znojmo85340
1. 1. 2019 - 31. 12. 2019Výkonnostní bonusové body2350
1. 1. 2018 - 31. 12. 2018Výkonnostní bonusové body3650
1. 8. 2015 - 31. 7. 2016Výkonnostní bonusové body2150
18. 10. 2008VC Praha133758
5. 11. 2022 - 6. 11. 2022TOP přebor ČR 2022122950
28. 4. 2019Vedlejší týmový turnaj při CBT Metuje12892
17. 10. 2015CBT Praha122812
17. 10. 2003 - 18. 10. 2003VC Praha202574
4. 5. 2019 - 5. 5. 2019Hlavní párový turnaj ve Slavonicích11470
1. 9. 2010 - 30. 5. 2011Pražská liga10700
24. 9. 2018 - 3. 6. 2019Pražská liga40684
10. 9. 2012 - 3. 6. 2013Pražská liga10665
9. 9. 2013 - 9. 6. 2014Pražská liga20570
26. 9. 2016 - 12. 6. 2017Pražská liga20540
5. 9. 2011 - 21. 5. 2012Pražská liga30520
5. 9. 2022 - 16. 1. 2023Pražská liga BKP podzim 202220500
7. 11. 2015 - 3. 4. 2016Účastnické bonusové body - Přebory ČR20500
8. 11. 2014 - 22. 3. 2015Účastnické bonusové body - Přebory ČR20500
6. 2. 2023 - 19. 6. 2023Pražská bridžová liga jaro 202320480
1. 8. 2005 - 31. 7. 2006Klubové body - Brno20413
1. 9. 2008 - 1. 6. 2009Pražská liga10360
10. 9. 2007 - 21. 1. 2008Skupinovka Praha A - podzim 200740341
8. 9. 2014 - 1. 6. 2015Pražská liga10315
1. 2. 2007 - 14. 6. 2007Skupinovka A - BK Praha - jaro 200770286
1. 1. 2022 - 30. 6. 2022Brno - Skupinovka10264
1. 2. 2018 - 15. 6. 2018Skupinovka Brno jaro 201810264
1. 2. 2022 - 23. 6. 2022Pražská liga 2021-22 jaro40240
30. 1. 2006 - 5. 6. 2006Skupinovka A - Praha, jaro 2006130209
3. 11. 2020 - 1. 12. 2020Online bridžová liga20192
12. 2. 2015 - 4. 6. 2015Skupinovka Brno - jaro 201530176
1. 9. 2003 - 31. 1. 2004Klubové turnaje Brno - podzim 2003140155
1. 9. 2017 - 11. 1. 2018Skupinová soutěž Brno30152
2. 8. 2007 - 31. 7. 2008KB Brno180151
1. 8. 2016Bridžový týden Albrechtice30148
11. 2. 2005 - 13. 6. 2005Skupinovka A - jaro 2005310140
8. 2. 2007 - 15. 6. 2007Skupinovka Brno - jaro 200710136
4. 2. 2017 - 10. 2. 2017Bridžový týden Deštné10132
1. 6. 2005 - 23. 1. 2006Skupinovka A, podzim 2005210132
26. 7. 2009 - 31. 7. 2009bridžový týden - Albrechtice30128
25. 7. 2015 - 31. 7. 2015Bridžový týden BKP - Albrechtice50127
7. 9. 2015 - 13. 6. 2016Pražská liga60126
22. 7. 2017 - 28. 7. 2017Bridžový týden Albrechtice50124
26. 7. 2014 - 31. 7. 2014Bridžový týden Albrechtice40121
27. 7. 2013 - 2. 8. 2013Bridžový týden Albrechtice 201320120
6. 3. 2010 - 12. 3. 2010Bridžový týden - Deštná 201020116
5. 3. 2016 - 11. 3. 2016Bridžový týden Deštné40107
26. 9. 2003 - 28. 9. 2003Družstva při VC Perníkový tref10105
1. 2. 2019 - 13. 6. 2019Skupinovka Brno - jaro 201940104
2. 9. 2018 - 31. 12. 2018Skupinovka Brno podzim 201840104
11. 2. 2012 - 17. 2. 2012Bridžový týden zimní - Deštné 201240104
26. 1. 2008 - 18. 5. 2008Celostátní liga180100
1. 8. 2005 - 31. 1. 2006Skupinovka Brno30100
8. 1. 2009 - 23. 7. 2009Klubové body Brno - 2. pololetí12095
24. 7. 2010 - 30. 7. 2010Bridžový týden - Albrechtice7093
1. 8. 2008 - 31. 12. 2008KB Brno - 1. pololetí11092
28. 7. 2012 - 3. 8. 2012Bridžový týden - Albrechtice12090
22. 7. 2023 - 28. 7. 2023Albrechtice 202310085
1. 3. 2023 - 31. 3. 2023Brno - párák březen 20231082
1. 2. 2018 - 28. 6. 2018Souhrnný turnaj Brno jaro 201813082
10. 2. 2024 - 16. 2. 2024Deštné6080
27. 9. 2007 - 10. 1. 2008Skupinovka Brno - podzim 20073080
16. 2. 2013 - 22. 2. 2013Bridžový týden Deštná8077
6. 2. 2011 - 11. 2. 2011Bridžový týden Deštné8077
26. 7. 2008 - 31. 7. 2008Bridžový týden - Albrechtice15077
14. 2. 2008 - 12. 6. 2008Skupinovka Brno - jaro 20083076
12. 12. 2020VC Praha - páry1072
23. 7. 2011 - 29. 7. 2011Bridžový týden Albrechtice17072
12. 2. 2009 - 13. 6. 2009Skupinovka Brno - jaro 20093072
1. 1. 2010 - 31. 7. 2010Klubové body Brno - 2. pololetí13062
5. 10. 2023 - 26. 10. 2023Brno - párák říjen 20232060
1. 2. 2017 - 8. 6. 2017Skupinovka BK Brno jaro 20174060
15. 9. 2016 - 12. 1. 2017Skupinovka BK Brno podzim 20164060
29. 9. 2007 - 4. 8. 2007Bridžový týden Albrechtice20060
21. 10. 2005 - 23. 10. 2005VC Praha - týmy2058
24. 9. 2016CBT Znojmo20056
12. 2. 2005Memoriál Aloise Mariánka4054
5. 1. 2017 - 31. 3. 2017Klubové body BK Brno - zima 201714052
29. 7. 2006 - 31. 7. 2006Bridžový týten - Albrechtice30049
1. 5. 2019 - 3. 5. 2019O pohár města Slavonic8048
28. 2. 2009 - 6. 3. 2009Bridžový týden - Deštné14048
16. 7. 2005VC Czech Open23048
23. 2. 2008 - 29. 2. 2008Bridžový týden - Popelná12047
10. 2. 2018 - 15. 2. 2018Bridžový týden Deštné13046
2. 2. 2009 - 8. 6. 2009Skupinovka A BK Praha - jaro 200941044
1. 4. 2017 - 30. 6. 2017Klubové body BK Brno - jaro 201715036
7. 2. 2015IMP MČR16036
2. 10. 2010VC Znojmo19036
17. 10. 2009VC Praha26036
12. 10. 2019Mezinárodní turnaj Maďarsko - Brno - Uherské Hradiště1035
26. 7. 2016BT Albrechtice -týmový turnaj1034
27. 6. 2016Párový turnaj BKP1034
21. 10. 2012Týmy při VC Praha1034
5. 1. 2024 - 25. 1. 2024Brno - párák leden 20245033
1. 11. 2022 - 30. 11. 2022Brno - párák listopad 20224033
1. 5. 2023 - 25. 5. 2023Brno - párák květen 20235032
1. 9. 2019 - 19. 12. 2019Klubové body Brno - podzim 201914032
1. 8. 2009 - 31. 12. 2009Klubové body Brno - 1. pololetí15032
2. 2. 2006 - 1. 6. 2006Skupinovka Brno - jaro10032
11. 6. 2005VC Metuje22032
29. 7. 2016BT Albrechtice -5. topový párový turnaj2031
28. 7. 2016BT Albrechtice -4. topový párový turnaj2031
23. 7. 2016BT Albrechtice -1. topový párový turnaj2031
2. 9. 2018 - 31. 1. 2019Párové turnaje Brno - podzim 201817030
1. 10. 2022 - 31. 10. 2022Brno - párák říjen 20226029
1. 9. 2019 - 16. 1. 2020Skupinovka Brno - podzim 20196028
17. 9. 2009 - 14. 1. 2010Skupinovka Brno - podzim 20096028
1. 4. 2016 - 23. 6. 2016Klubové body Brno 04-06/201625025
1. 8. 2010 - 31. 12. 2010Klubové body Brno - 1. pololetí20024
1. 1. 2016 - 31. 3. 2016Klubové body Brno 01-03/201625021
7. 9. 2023 - 21. 9. 2023Brno - párák září 20236019
25. 9. 2016Turnaj družstev při VC Znojma3019
10. 9. 2007 - 7. 7. 2008KB Uherské Hradiště37018
22. 9. 2019Vedlejší týmový turnaj při CBT Znojmo6016
21. 9. 2019CBT Znojmo38016
14. 9. 2017 - 20. 12. 2017Párové turnaje BK Brno - podzim 201711016
11. 2. 2016 - 2. 6. 2016Skupinovka Brno jaro 201615016
14. 9. 2006 - 11. 1. 2007Skupinovka Brno - Podzim 200610016
1. 1. 2005 - 15. 4. 2005Pohár BKP6016
25. 7. 2016BT Albrechtice -2. topový párový turnaj7015
12. 10. 2014Týmový turnaj při CBT Praha3015
3. 11. 2013družstva při VC Praha3015
15. 7. 2005 - 17. 7. 2005Czech Open - vedlejší turnaj družstev4015
1. 9. 2016 - 30. 9. 2016Klubové body Brno září 20169012
17. 5. 2013 - 19. 5. 2013Velká cena Metuje - ostatní turnaje26012
7. 3. 2024 - 21. 3. 2024Brno - párák březen 202410010
1. 5. 2014 - 4. 5. 2014Slavonice - párové turnaje48010
1. 1. 2024 - 6. 6. 2024Brno - Skupinovka1308
25. 3. 2017 - 26. 3. 2017Topové mistrovství ČR3508
21. 9. 2014Týmový turnaj při CBT Znojmo606
1. 10. 2016 - 31. 12. 2016Klubové body Brno 10 - 12 / 20162405
24. 7. 2016BT Albrechtice -impový párový turnaj1605
27. 7. 2016BT Albrechtice -3. topový párový turnaj2601
14. 1. 2023 - 19. 3. 20231. liga600
4. 10. 2021 - 31. 1. 2022Pražská liga 2021-22 podzim100
1. 1. 2021 - 10. 10. 20211. liga100
25. 9. 2017 - 4. 6. 2018Pražská liga100
19. 10. 2013 - 6. 4. 2014Celostátní liga100
Sezóna 202413611
Sezóna 20231258
Sezóna 202214906
Sezóna 202113480
Sezóna 20200292
Sezóna 201957193
Sezóna 201843442
Sezóna 2016/201714748
Sezóna 2015/201644323
Sezóna 2014/201585887
Sezóna 2013/201438116
Sezóna 2012/201379286
Sezóna 2011/201231364
Sezóna 2010/20117893
Sezóna 2009/20108727
Sezóna 2008/20092645
Sezóna 2007/20080950
Sezóna 2006/200714618
Sezóna 2005/20062827
Sezóna 2004/200553330
Sezóna 2003/200460722
Patička
© 2015 Český bridžový svaz, verze 2.9.1