Český bridžový svaz

Vondřich Vladimír - přehled turnajů

DatumNázevUmístěníSB   -   KB
17. 2. 2007 - 27. 5. 2007Celostátní liga420680
19. 11. 2011 - 22. 4. 2012Celostátní liga420140
25. 2. 2006 - 21. 5. 2006Celostátní liga619256
14. 2. 2009 - 15. 2. 2009IMP mistrovství ČR218760
28. 11. 2009 - 30. 5. 2010Celostátní liga618520
8. 11. 2008 - 17. 5. 2009Celostátní liga618520
8. 1. 2011 - 9. 1. 2011TOPové mistrovství ČR párů416478
17. 1. 2004 - 4. 4. 2004I.liga 2003/200481664
26. 1. 2008 - 18. 5. 2008Celostátní liga915440
30. 10. 2010 - 10. 4. 2011Celostátní liga915120
1. 1. 2005 - 26. 3. 2005I.liga 2004/2005914392
15. 2. 2014 - 16. 2. 2014Topové mistrovství ČR912528
8. 12. 2007Mistrovství ČR seniorů112216
4. 2. 2006 - 6. 2. 2006IMP mistrovství ČR - finále1012204
25. 4. 2009Mixové mistrvství ČR párů211220
19. 3. 2005 - 20. 3. 2005Mixové MČR družstev 2005410816
6. 11. 2021 - 7. 11. 2021Mistrovství ČR párů s TOP hodnocením 202149848
2. 9. 2004 - 10. 6. 2005Pražská liga 2004/0569580
9. 12. 2006Mistrovství ČR seniorských párů59498
1. 9. 2003 - 10. 6. 2004Pražská liga590
2. 11. 2013CBT Praha118768
6. 1. 2018 - 11. 3. 20182. liga18720
7. 1. 2006 - 8. 1. 2006Mistrovství ČR mixových párů78514
18. 12. 2004Párové mistrovství republiky mixů78508
19. 1. 2008 - 20. 1. 2008Topové mistrovství ČR Open158504
3. 6. 2006VC Metuje28484
2. 4. 2016 - 3. 4. 2016Topové mistrovství ČR78152
10. 10. 2015 - 17. 1. 20162. liga1880
11. 6. 2005VC Metuje57128
13. 2. 2010 - 14. 2. 2010IMP mistrovství ČR176824
5. 6. 2004VC Metuje Nové Město66810
12. 11. 2005 - 13. 11. 2005Impové mistrovství republiky - kvalifikace56721
17. 10. 2003 - 18. 10. 2003VC Praha76438
13. 10. 2007VC Praha8672
6. 6. 2009Velká cena Metuje6640
13. 1. 2024 - 17. 3. 20241. Liga 202495840
14. 1. 2023 - 19. 3. 20231. liga95840
8. 1. 2022 - 6. 3. 20222. liga35780
18. 9. 2004VC Pardubice, Perníkový tref95712
24. 11. 2018Prezidentský pohár15484
1. 9. 2003 - 31. 1. 2004Skupinovka Open - podzim 2003135440
14. 10. 2006VC Praha105340
19. 2. 2011 - 20. 2. 2011IMP párové mistrovství ČR215240
12. 7. 2014VC Czech open9544
8. 10. 2005VC České Budějovice9526
5. 1. 2019 - 12. 5. 20191. liga104982
22. 10. 2016 - 26. 2. 20171. liga104970
9. 1. 2010 - 10. 1. 2010TOPové mistrovství ČR párů224836
1. 9. 2004 - 31. 1. 2005Skupinovka A"154741
25. 3. 2006Velká cena Sněžka104706
5. 1. 2020 - 30. 5. 20212. liga44550
1. 10. 2011VC Znojmo12439
17. 4. 2004VC Kralupské eso143876
16. 7. 2011VC Czech Open133758
9. 6. 2007VC Metuje133752
22. 11. 2014 - 12. 4. 20152. liga53450
20. 11. 2021 - 21. 11. 2021Mistrovství ČR párů s IMP hodnocením 202193416
4. 11. 2023 - 5. 11. 2023Mistrovství ČR TOP 2023112924
16. 10. 2004VC Praha192766
7. 10. 2023 - 8. 10. 2023MČR IMP 2023122696
26. 1. 2019 - 10. 2. 2019Mistrovství ČR IMP152216
25. 3. 2017 - 26. 3. 2017Topové mistrovství ČR161964
1. 10. 2022 - 2. 10. 2022MČR IMP 2022161634
16. 9. 2004 - 10. 2. 2005Pražská švýcarská skupinovka - podzim 200460560
7. 10. 2023 - 25. 11. 2023Účastnické bonusové body - MČR20500
1. 10. 2022 - 19. 11. 2022Účastnické bonusové body - MČR20500
12. 11. 2016 - 26. 3. 2017Účastnické bonusové body - Přebory ČR20500
1. 9. 2007 - 2. 6. 2008Pražská liga40480
5. 9. 2011 - 21. 5. 2012Pražská liga40460
1. 9. 2009 - 14. 6. 2010Pražská liga40460
7. 9. 2015 - 13. 6. 2016Pražská liga30432
1. 9. 2008 - 1. 6. 2009Pražská liga50420
9. 9. 2013 - 9. 6. 2014Pražská liga40399
31. 1. 2013 - 6. 6. 2013Švýcarská skupinovka Praha - jaro 2013100380
19. 9. 2013 - 23. 1. 2014Švýcarská skupinovka BK Praha - podzim 2013110360
11. 1. 2016 - 6. 6. 2016Skupinová A jaro 2016150330
25. 9. 2017 - 4. 6. 2018Pražská liga80324
1. 9. 2006 - 26. 1. 2006Pražská švýcarská skupinovka30320
31. 1. 2008 - 12. 6. 2008Švýcarská skupinovka - jaro 200840310
20. 9. 2012 - 17. 1. 2013Skupinovka Švýcarák BK Praha - podzim 2012130300
29. 1. 2018 - 11. 6. 2018Skupinová A BKP - Jaro 2018170290
23. 1. 2017 - 22. 5. 2017Skupinová A - Jaro 2017170290
11. 2. 2005 - 13. 6. 2005Skupinovka A - jaro 2005180280
4. 2. 2019 - 10. 6. 2019Skupinová A - jaro 2019170270
17. 9. 2018 - 28. 1. 2019Skupinová A - podzim 2018170270
1. 2. 2004 - 7. 6. 2004Skupinovka Open - Jaro 2004210264
19. 10. 2013 - 6. 4. 2014Celostátní liga90260
14. 9. 2009 - 18. 1. 2010Skupinovka A BK Praha - podzim 200990253
2. 2. 2009 - 8. 6. 2009Skupinovka A BK Praha - jaro 200990253
15. 2. 2007 - 7. 6. 2007Švýcarská skupinovka - jaro 200780250
11. 9. 2023 - 1. 1. 2024Pražská skupinová A podzim 202350240
24. 9. 2015 - 21. 1. 2016Švýcarská skupinovka BK Praha, podzim 2015170240
18. 9. 2014 - 22. 1. 2015Švýcarská skupinovka BK Praha160240
1. 9. 2006 - 4. 6. 2007Pražská liga70225
14. 9. 2015 - 25. 1. 2016Skupinová A podzim 2015230210
5. 11. 2005Párové mistrovství ČR - senioři10210
1. 2. 2010 - 7. 6. 2010Skupinovka A BK Praha - jaro 2010150187
1. 9. 2008 - 19. 1. 2009Skupinovka A BK Praha - podzim 2008150187
24. 9. 2018 - 3. 6. 2019Pražská liga110180
26. 9. 2016 - 12. 6. 2017Pražská liga130180
1. 9. 2010 - 30. 5. 2011Pražská liga110180
2. 9. 2007 - 17. 1. 2008Švýcarská skupinovka - podzim 2007140180
17. 9. 2012 - 4. 2. 2013Skupinovka BK Praha A - podzim 2012290176
5. 12. 2009Mistrovství ČR v individuálu20174
8. 5. 2023 - 26. 6. 2023Pražská skupinová A léto 202370170
9. 9. 2019 - 3. 2. 2020Skupinová A - podzim 2019230170
4. 9. 2023 - 22. 1. 2024Pražská liga podzim 202350160
1. 9. 2003 - 31. 1. 2004Pražská švýcarská skupinovka podzim 2003250160
11. 12. 2004Mistrovství ČR - Individuál30156
10. 2. 2015 - 16. 6. 2015Skupinovka BKP Praha A - jaro 2015310143
6. 2. 2014 - 12. 6. 2014Švýcarská skupinovka BK Praha240140
14. 2. 2022 - 11. 4. 2022Skupinová A - jaro 2022110130
1. 6. 2005 - 23. 1. 2006Skupinovka A, podzim 2005230121
1. 2. 2022 - 23. 6. 2022Pražská liga 2021-22 jaro60120
7. 12. 2013Přebor ČR v individuále50114
25. 9. 2008 - 22. 1. 2009Švýcarská skupinovka BK Praha - podzim 2008230110
5. 10. 2005 - 1. 2. 2006Přebor Prahy30110
6. 2. 2023 - 19. 6. 2023Pražská bridžová liga jaro 202370100
17. 9. 2009 - 21. 1. 2010Švýcarská skupinovka BK Praha - podzim 2009210100
1. 10. 2005 - 10. 5. 2006Pražská liga170100
8. 9. 2014 - 1. 6. 2015Pražská liga8099
1. 9. 2010 - 17. 1. 2011Skupinovka A BK Praha - podzim 201027099
30. 1. 2006 - 5. 6. 2006Skupinovka A - Praha, jaro 200627099
1. 8. 2004 - 31. 8. 2004Klubové body BK Praha - srpen 20048096
10. 9. 2012 - 3. 6. 2013Pražská liga12095
21. 9. 2006 - 1. 2. 2007Švýcarská skupinovka - podzim 200624090
16. 9. 2014 - 20. 1. 2015Skupinovka BKP Praha A - podzim 201439088
16. 9. 2013 - 3. 2. 2014Skupinovka BK Praha A - podzim 201337088
1. 2. 2012 - 4. 6. 2012Skupinovka A BK Praha - jaro 201229088
31. 1. 2011 - 6. 6. 2011Skupinovka A BK Praha - jaro 201129088
5. 2. 2024 - 15. 4. 2024Skupinová A - Jaro 202413085
14. 9. 2017 - 1. 2. 2018Skupinová B - Podzim 201730080
1. 9. 2010 - 27. 1. 2011Švýcarská skupinovka BK Praha - podzim 201024080
1. 1. 2004 - 13. 4. 2004Párový přebor Prahy6075
17. 2. 2014 - 2. 6. 2014Skupinovka BK Praha A - jaro 201443066
25. 2. 2013 - 10. 6. 2013Skupinovka BK Praha A - jaro 201345066
12. 9. 2011 - 16. 1. 2012Skupinovka A BK Praha - podzim 201133066
1. 2. 2007 - 14. 6. 2007Skupinovka A - BK Praha - jaro 200733066
20. 11. 2023 - 29. 1. 2024Pražská skupinová A zima 202315065
2. 5. 2022 - 20. 6. 2022Skupinovka A - léto 202217060
4. 10. 2021 - 31. 1. 2022Pražská liga 2021-22 podzim8060
5. 2. 2015 - 4. 6. 2015Švýcarská skupinovka BK Praha35060
11. 9. 2006 - 22. 1. 2007Skupinovka A - BK Praha - podzim 200635060
15. 12. 2007Handicap Praha3056
10. 9. 2007 - 21. 1. 2008Skupinovka Praha A - podzim 200737055
8. 1. 2012 - 31. 7. 2012Klubové body BK Praha - 2. pololetí50054
4. 11. 2006 - 5. 11. 2006kvalifikace IMP - modrá skupina8054
1. 1. 2005 - 15. 4. 2005Pohár BKP3052
1. 2. 2023 - 30. 4. 2023Pražská skupinová A jaro 202319050
2. 5. 2017 - 31. 5. 2017Klubové body BK Praha - květen 201716050
5. 11. 2022 - 6. 11. 2022TOP přebor ČR 202220048
15. 9. 2018VC Ústí nad Labem10048
21. 1. 2006 - 22. 1. 2006Topové mistrovství ČR Open30048
17. 7. 2004Czech Open22048
21. 10. 2005 - 23. 10. 2005VC Praha - týmy3046
15. 10. 2004 - 17. 10. 2004VC Praha, družstva3046
22. 11. 2021 - 24. 1. 2022Skupinová A - zima 202121045
14. 10. 2017Velká cena Prahy23042
11. 3. 2017 - 12. 3. 2017Impové mistrovství ČR19042
13. 12. 2008Mistrovsví ČR seniorů16042
12. 7. 2008VC Czech Open26042
11. 10. 2014CBT Praha26040
5. 2. 2009 - 4. 6. 2009Švýcarská skupinovka BK Praha - jaro 200940040
1. 8. 2008 - 31. 12. 2008KB BK Praha - 1. pololetí41040
4. 10. 2006 - 7. 2. 2007Přebor Prahy4040
7. 2. 2015IMP MČR17036
23. 6. 2012Velká cena Metuje13036
15. 3. 2008Mistrovství ČR mixů11036
29. 9. 2007VC Perníkový tref28036
19. 2. 2005 - 20. 2. 2005Přebor ČR párů TOP Open 200527036
6. 9. 2021 - 8. 11. 2021Skupinová A - podzim 202123035
5. 12. 2017 - 20. 12. 2017Klubové body BK Praha - prosinec 201718035
8. 6. 2016 - 18. 7. 2016Letní párové turnaje BKP21035
1. 1. 2019 - 30. 12. 2019Klubové body BK Praha 2019156034
2. 1. 2018 - 31. 1. 2018Klubové body BK Praha - leden 201824033
16. 10. 2021CBT Praha - hlavní párový turnaj22032
3. 11. 2020 - 1. 12. 2020Online bridžová liga8032
30. 3. 2019CBT České Budějovice21032
17. 9. 2004 - 19. 9. 2004VC Perníkový tref - družstva5032
21. 11. 2022 - 31. 1. 2023Pražská skupinová A - zima 202223030
1. 9. 2022 - 1. 1. 2023skupinová A - podzim 202225030
6. 12. 2008Přebor ČR v individuálu9030
4. 4. 2017 - 26. 4. 2017Klubové body BK Praha - duben 201734028
7. 11. 2005 - 1. 4. 2006Pohár BK Praha4028
1. 8. 2012 - 31. 12. 2012Klubové body BK Praha - 1. pololetí60027
12. 12. 2009Vánoční turnaj seniorů3026
5. 10. 2019CBT Praha31024
2. 12. 2017Memoriál Karla Textora4024
23. 1. 2016CBT České Budějovice22024
17. 10. 2015CBT Praha31024
20. 10. 2012VC Praha28024
11. 11. 2009 - 9. 12. 2009IMP přebor BKP10024
18. 4. 2009Velká cena Sněžka18024
14. 7. 2007VC Czech open29024
17. 9. 2005VC Perníkový tref - párák30024
6. 12. 2003Mistrovství republiky v individuále24024
27. 9. 2003VC Perníkový tref 200344024
12. 12. 2020VC Praha - páry13023
1. 8. 2015 - 31. 8. 2015Souhrnné KB srpen 2015, pondělní a středeční turnaje 53023
29. 9. 2005Renault Bridge Tour Praha 20056023
5. 9. 2016 - 27. 9. 2016Klubové body BK Praha - září 201635022
8. 6. 2007 - 10. 6. 2007Vedlejší turnaje v Novém Městě24021
5. 9. 2022 - 16. 1. 2023Pražská liga BKP podzim 202212020
7. 3. 2017 - 28. 3. 2017Klubové body BK Praha - březen 201752020
12. 6. 2005Nové Město - týmy4019
17. 12. 2011Párový přebor ČR seniorů13018
3. 12. 2011Přebor ČR v individuále12018
1. 12. 2007Mistrovství ČR - Individuál12018
3. 5. 2006Jarní cena BKP - 3.kolo4018
22. 10. 2005VC Praha - hlavní párák39018
22. 1. 2005VC Czech Open31018
23. 7. 2022 - 29. 7. 2022Albrechtice 202241017
3. 10. 2017 - 31. 10. 2017Klubové body BK Praha - říjen 201751017
14. 10. 2023CBT Praha - Párový turnaj31016
15. 10. 2022CBT Praha - Párový turnaj29016
5. 12. 2020 - 6. 12. 2020VC Praha - týmy6016
4. 1. 2014Impové mistrovství ČR párů32016
2. 12. 2006Mistrovství ČR jednotlivců17016
6. 9. 2020VC Ústí nad Labem12015
1. 8. 2016 - 31. 8. 2016Klubové body BK Praha - srpen 201688015
1. 3. 2004 - 31. 5. 2004Klubové turnaje BK Praha94015
10. 12. 2016Memoriál Karla Textora7014
5. 6. 2009 - 7. 6. 2009Vedlejší turnaje při Velké ceně Metuje27014
11. 6. 2005Nové Město - Individuál9014
3. 9. 2022VC Ústí nad Labem14012
5. 12. 2015Memoriál Karla Textora11012
1. 8. 2013 - 31. 12. 2013Klubové boda BK Praha - 1. pololetí54012
8. 12. 2012Přebor ČR jednotlivců17012
14. 1. 2012 - 15. 1. 2012TOPové mistrovství ČR párů33012
22. 10. 2011VC Praha37012
26. 7. 2008 - 31. 7. 2008Bridžový týden - Albrechtice36012
26. 4. 2008Velká cena Sněžka32012
1. 3. 2006Jarní cena BKP - 1.kolo6012
4. 9. 2017 - 27. 9. 2017Klubové body BK Praha - září 201795010
12. 10. 2006Vedlejší turnaj při VC Praha1109
10. 12. 2005Mistrovství ČR v individuále - Memoriál Karla Textora2009
15. 10. 2017Týmy při VC Prahy608
1. 8. 2010 - 31. 12. 2010Klubové body BK Praha - 1. pololetí15708
1. 8. 2017 - 30. 8. 2017Klubové body BK Praha - srpen 201710107
5. 4. 2006Jarní cena BKP - 2.kolo1007
14. 12. 2019Memoriál Karla Textora2106
15. 12. 2018Memoriál Karla Textora1506
26. 1. 2013Párové impové mistrovství ČR3006
13. 10. 2006 - 15. 10. 2006Týmy při VC Praha806
17. 10. 2021CBT Praha - vedlejší týmový turnaj804
26. 7. 2009 - 31. 7. 2009bridžový týden - Albrechtice4604
29. 10. 2003 - 29. 12. 2003Klubové turnaje BK Praha15804
1. 8. 2009 - 31. 12. 2009Klubové body BK Praha - 1. pololetí19903
6. 2. 2017 - 28. 2. 2017Klubové body BK Praha - únor 20176902
10. 6. 2005Nové Město - vedlejší turnaj2302
4. 6. 2004Nové Město - vedlejší párák2402
2. 1. 2011 - 31. 7. 2011Klubové body BK Praha - 2. pololetí22201
4. 9. 2021VC Ústí nad Labem1100
1. 9. 2021Večerní párový turnaj 1100
10. 11. 2012 - 14. 4. 2013Celostátní liga200
4. 2. 2008 - 9. 6. 2008Skupinovka Praha A - jaro 20083500
1. 5. 2004Seniorské párové mistrovství republiky 2004400
Sezóna 20246390
Sezóna 202312376
Sezóna 20228422
Sezóna 202117885
Sezóna 20200256
Sezóna 2019814
Sezóna 201814985
Sezóna 2016/20178240
Sezóna 2015/201617562
Sezóna 2014/20154156
Sezóna 2013/201427795
Sezóna 2012/2013186
Sezóna 2011/201224943
Sezóna 2010/20114152
Sezóna 2009/201031407
Sezóna 2008/200955704
Sezóna 2007/200843469
Sezóna 2006/200740131
Sezóna 2005/200666104
Sezóna 2004/200564954
Sezóna 2003/200448244
Patička
© 2015 Český bridžový svaz, verze 2.9.1