Český bridžový svaz

Kuk Richard - přehled turnajů

DatumNázevUmístěníSB   -   KB
10. 11. 2012 - 14. 4. 2013Celostátní liga223320
17. 2. 2007 - 27. 5. 2007Celostátní liga420680
25. 2. 2006 - 21. 5. 2006Celostátní liga619256
19. 2. 2005 - 20. 2. 2005Přebor ČR párů TOP Open 2005317560
17. 1. 2004 - 4. 4. 2004I.liga 2003/2004815952
17. 1. 2009 - 18. 1. 2009TOPové mistrovství ČR párů515864
26. 1. 2008 - 18. 5. 2008Celostátní liga915160
19. 10. 2013 - 6. 4. 2014Celostátní liga915140
16. 9. 2023Hlavní párový turnaj - CBT Znojmo 2023312660
22. 9. 2012VC Znojmo512588
2. 9. 2004 - 10. 6. 2005Pražská liga 2004/0569580
15. 2. 2014 - 16. 2. 2014Topové mistrovství ČR139288
1. 9. 2003 - 10. 6. 2004Pražská liga590
6. 1. 2018 - 11. 3. 20182. liga18225
10. 10. 2015 - 17. 1. 20162. liga1880
23. 9. 2017Velká cena Znojma37630
9. 2. 2013 - 10. 2. 2013Párové topové mistrovství ČR167264
18. 10. 2008VC Praha3760
14. 1. 2012 - 15. 1. 2012TOPové mistrovství ČR párů176884
2. 11. 2013CBT Praha156176
13. 1. 2024 - 17. 3. 20241. Liga 202495840
14. 1. 2023 - 19. 3. 20231. liga95840
8. 1. 2022 - 6. 3. 20222. liga35780
3. 10. 2009Velká cena Znojmo75732
2. 10. 2010VC Znojmo9562
5. 1. 2019 - 12. 5. 20191. liga104982
22. 10. 2016 - 26. 2. 20171. liga104970
17. 10. 2009VC Praha114962
29. 11. 2008VC Kralupy104712
1. 10. 2011VC Znojmo104688
16. 10. 2021CBT Praha - hlavní párový turnaj84596
5. 1. 2020 - 30. 5. 20212. liga44550
8. 1. 2011 - 9. 1. 2011TOPové mistrovství ČR párů234409
22. 11. 2014 - 12. 4. 20152. liga53450
7. 10. 2023 - 8. 10. 2023MČR IMP 2023141952
13. 10. 2018CBT Praha151748
17. 9. 2023Vedlejší týmový turnaj - CBT Znojmo 202341676
21. 9. 2019CBT Znojmo171340
1. 9. 2007 - 2. 6. 2008Pražská liga40480
5. 9. 2011 - 21. 5. 2012Pražská liga40460
19. 11. 2011 - 22. 4. 2012Celostátní liga40460
1. 9. 2009 - 14. 6. 2010Pražská liga40460
16. 9. 2022CBT Znojma - vedlejší soutěž párů70450
7. 9. 2015 - 13. 6. 2016Pražská liga30432
9. 9. 2019 - 3. 2. 2020Skupinová A - podzim 201990420
1. 9. 2008 - 1. 6. 2009Pražská liga50420
9. 9. 2013 - 9. 6. 2014Pražská liga40399
11. 1. 2016 - 6. 6. 2016Skupinová A jaro 2016130370
17. 9. 2012 - 4. 2. 2013Skupinovka BK Praha A - podzim 2012170330
25. 9. 2017 - 4. 6. 2018Pražská liga80324
10. 2. 2015 - 16. 6. 2015Skupinovka BKP Praha A - jaro 2015170319
16. 9. 2014 - 20. 1. 2015Skupinovka BKP Praha A - podzim 2014170308
29. 1. 2018 - 11. 6. 2018Skupinová A BKP - Jaro 2018170290
23. 1. 2017 - 22. 5. 2017Skupinová A - Jaro 2017170290
1. 9. 2004 - 31. 1. 2005Skupinovka A"270264
10. 9. 2007 - 21. 1. 2008Skupinovka Praha A - podzim 2007110231
1. 9. 2006 - 4. 6. 2007Pražská liga70225
17. 2. 2014 - 2. 6. 2014Skupinovka BK Praha A - jaro 2014230220
1. 2. 2004 - 7. 6. 2004Skupinovka Open - Jaro 2004250220
14. 9. 2015 - 25. 1. 2016Skupinová A podzim 2015230210
14. 9. 2009 - 18. 1. 2010Skupinovka A BK Praha - podzim 2009130209
2. 2. 2009 - 8. 6. 2009Skupinovka A BK Praha - jaro 2009130209
8. 9. 2014 - 1. 6. 2015Pražská liga80198
4. 2. 2019 - 10. 6. 2019Skupinová A - jaro 2019230190
17. 9. 2018 - 28. 1. 2019Skupinová A - podzim 2018230190
24. 9. 2018 - 3. 6. 2019Pražská liga110180
26. 9. 2016 - 12. 6. 2017Pražská liga130180
1. 9. 2010 - 30. 5. 2011Pražská liga110180
11. 9. 2006 - 22. 1. 2007Skupinovka A - BK Praha - podzim 2006150170
1. 2. 2010 - 7. 6. 2010Skupinovka A BK Praha - jaro 2010170165
4. 9. 2023 - 22. 1. 2024Pražská liga podzim 202350160
1. 2. 2007 - 14. 6. 2007Skupinovka A - BK Praha - jaro 2007190143
30. 1. 2006 - 5. 6. 2006Skupinovka A - Praha, jaro 2006190143
1. 9. 2008 - 19. 1. 2009Skupinovka A BK Praha - podzim 2008210132
1. 2. 2022 - 23. 6. 2022Pražská liga 2021-22 jaro60120
18. 9. 2017 - 15. 1. 2018Skupinová A - Podzim 2017310120
11. 2. 2005 - 13. 6. 2005Skupinovka A - jaro 2005350120
6. 2. 2023 - 19. 6. 2023Pražská bridžová liga jaro 202370100
1. 10. 2005 - 10. 5. 2006Pražská liga170100
10. 9. 2012 - 3. 6. 2013Pražská liga12095
16. 9. 2013 - 3. 2. 2014Skupinovka BK Praha A - podzim 201337088
25. 2. 2013 - 10. 6. 2013Skupinovka BK Praha A - jaro 201341088
12. 9. 2011 - 16. 1. 2012Skupinovka A BK Praha - podzim 201129088
1. 6. 2005 - 23. 1. 2006Skupinovka A, podzim 200529088
20. 11. 2023 - 29. 1. 2024Pražská skupinová A zima 202313085
1. 9. 2022 - 1. 1. 2023skupinová A - podzim 202215085
1. 9. 2003 - 31. 1. 2004Skupinovka Open - podzim 200341080
1. 2. 2012 - 4. 6. 2012Skupinovka A BK Praha - jaro 201231077
2. 5. 2022 - 20. 6. 2022Skupinovka A - léto 202215075
14. 2. 2022 - 11. 4. 2022Skupinová A - jaro 202217075
6. 9. 2021 - 8. 11. 2021Skupinová A - podzim 202115075
31. 1. 2011 - 6. 6. 2011Skupinovka A BK Praha - jaro 201135066
5. 2. 2024 - 15. 4. 2024Skupinová A - Jaro 202415065
4. 10. 2021 - 31. 1. 2022Pražská liga 2021-22 podzim8060
4. 10. 2006 - 7. 2. 2007Přebor Prahy3060
22. 11. 2021 - 24. 1. 2022Skupinová A - zima 202119055
15. 10. 2022CBT Praha - Párový turnaj19048
1. 9. 2010 - 17. 1. 2011Skupinovka A BK Praha - podzim 201039044
3. 10. 2008 - 5. 10. 2008VC Znojmo - vedlejší turnaje3041
11. 9. 2023 - 1. 1. 2024Pražská skupinová A podzim 202321040
1. 1. 2019 - 30. 12. 2019Klubové body BK Praha 2019149037
30. 9. 2011 - 2. 10. 2011VC Znojmo - vedlejší turnaje7037
1. 8. 2009 - 31. 12. 2009Klubové body BK Praha - 1. pololetí84037
3. 11. 2020 - 1. 12. 2020Online bridžová liga8032
20. 10. 2012VC Praha26032
14. 10. 2017Velká cena Prahy28030
4. 10. 2008VC Znojmo16030
31. 8. 2020Memoriál R. Seyfriedové 1. kolo2028
15. 12. 2007Handicap Praha9028
4. 9. 2006 - 6. 9. 2006Memoriál R.Seyfriedové9026
1. 1. 2004 - 13. 4. 2004Párový přebor Prahy12025
17. 9. 2022CBT Znojma - hlavní párový turnaj24024
20. 11. 2021 - 21. 11. 2021Mistrovství ČR párů s IMP hodnocením 202113024
5. 10. 2019CBT Praha32024
4. 9. 2017 - 27. 9. 2017Klubové body BK Praha - září 201757024
15. 10. 2016CBT Praha32024
2. 4. 2016 - 3. 4. 2016Topové mistrovství ČR26024
3. 10. 2010Znojmo - družstva2023
1. 8. 2004 - 31. 8. 2004Klubové body BK Praha - srpen 200462022
6. 2. 2019Jubilejní turnaj BKP8021
1. 10. 2010Znojmo - vedlejší párák3021
4. 10. 2009Velká cena Znojmo - družstva3021
21. 11. 2022 - 31. 1. 2023Pražská skupinová A - zima 202227020
5. 9. 2022 - 16. 1. 2023Pražská liga BKP podzim 202212020
5. 9. 2016 - 27. 9. 2016Klubové body BK Praha - září 201639019
5. 12. 2020 - 6. 12. 2020VC Praha - týmy6016
1. 10. 2010 - 25. 11. 2010Přebor BKP s IMP hodnocením10016
29. 10. 2003 - 29. 12. 2003Klubové turnaje BK Praha109015
23. 9. 2012Týmy při VC Znojmo5014
2. 10. 2009Velká cena Znojmo - vedlejší turnaj8013
12. 12. 2020VC Praha - páry20012
1. 8. 2010 - 31. 12. 2010Klubové body BK Praha - 1. pololetí139011
1. 8. 2008 - 31. 12. 2008KB BK Praha - 1. pololetí100011
8. 5. 2023 - 26. 6. 2023Pražská skupinová A léto 202331010
1. 2. 2023 - 30. 4. 2023Pražská skupinová A jaro 202333010
18. 9. 2022CBT Znojma - týmový turnaj7010
15. 10. 2017Týmy při VC Prahy608
25. 3. 2017 - 26. 3. 2017Topové mistrovství ČR3608
21. 3. 2015 - 22. 3. 2015TOP MČR2908
22. 9. 2017Vedlejší turnaj při VC Znojma907
15. 9. 2023Vedlejší párový turnaj - CBT Znojmo 20231706
3. 9. 2018 - 26. 9. 2018Klubové body BK Praha - září 20198506
1. 3. 2004 - 31. 5. 2004Klubové turnaje BK Praha12606
24. 9. 2017Týmy při VC Znojma805
1. 8. 2013 - 31. 12. 2013Klubové boda BK Praha - 1. pololetí7205
1. 8. 2012 - 31. 12. 2012Klubové body BK Praha - 1. pololetí11905
5. 10. 2005 - 1. 2. 2006Přebor Prahy1605
17. 10. 2021CBT Praha - vedlejší týmový turnaj804
21. 10. 2012Týmy při VC Praha804
29. 9. 2005Renault Bridge Tour Praha 20052504
22. 9. 2019Vedlejší týmový turnaj při CBT Znojmo1202
20. 9. 2019Vedlejší párový turnaj při CBT Znojmo2202
1. 8. 2015 - 31. 8. 2015Souhrnné KB srpen 2015, pondělní a středeční turnaje 13602
1. 8. 2011 - 31. 12. 2011Klubové body BK Praha - 1. pololetí17002
16. 10. 2016Týmy při CBT Praha1201
30. 8. 2021Párový turnaj BKP200
16. 8. 2021Párový turnaj BKP500
9. 8. 2021Párový turnaj BKP200
30. 10. 2010 - 10. 4. 2011Celostátní liga900
28. 11. 2009 - 30. 5. 2010Celostátní liga600
8. 11. 2008 - 17. 5. 2009Celostátní liga600
4. 2. 2008 - 9. 6. 2008Skupinovka Praha A - jaro 20082700
1. 1. 2005 - 26. 3. 2005I.liga 2004/2005900
Sezóna 20246190
Sezóna 202322379
Sezóna 20226697
Sezóna 20219249
Sezóna 20200508
Sezóna 20196968
Sezóna 201810713
Sezóna 2016/201713196
Sezóna 2015/20169118
Sezóna 2014/20154283
Sezóna 2013/201431316
Sezóna 2012/201343740
Sezóna 2011/201212696
Sezóna 2010/20119832
Sezóna 2009/201011599
Sezóna 2008/200928479
Sezóna 2007/200815899
Sezóna 2006/200721304
Sezóna 2005/200619596
Sezóna 2004/200527546
Sezóna 2003/200425298
Patička
© 2015 Český bridžový svaz, verze 2.9.1