Český bridžový svaz

Kuk Richard - přehled turnajů

DatumNázevUmístěníSB   -   KB
Sezóna 20246190
Sezóna 202322379
Sezóna 20226697
Sezóna 20219249
Sezóna 20200508
Sezóna 20196968
Sezóna 201810713
Sezóna 2016/201713196
Sezóna 2015/20169118
Sezóna 2014/20154283
Sezóna 2013/201431316
Sezóna 2012/201343740
Sezóna 2011/201212696
Sezóna 2010/20119832
Sezóna 2009/201011599
Sezóna 2008/200928479
Sezóna 2007/200815899
Sezóna 2006/200721304
Sezóna 2005/200619596
Sezóna 2004/200527546
Sezóna 2003/200425298
6. 1. 2018 - 11. 3. 20182. liga18225
10. 10. 2015 - 17. 1. 20162. liga1880
30. 8. 2021Párový turnaj BKP200
9. 8. 2021Párový turnaj BKP200
31. 8. 2020Memoriál R. Seyfriedové 1. kolo2028
10. 11. 2012 - 14. 4. 2013Celostátní liga223320
3. 10. 2010Znojmo - družstva2023
16. 9. 2023Hlavní párový turnaj - CBT Znojmo 2023312660
8. 1. 2022 - 6. 3. 20222. liga35780
23. 9. 2017Velká cena Znojma37630
7. 9. 2015 - 13. 6. 2016Pražská liga30432
1. 10. 2010Znojmo - vedlejší párák3021
4. 10. 2009Velká cena Znojmo - družstva3021
18. 10. 2008VC Praha3760
3. 10. 2008 - 5. 10. 2008VC Znojmo - vedlejší turnaje3041
4. 10. 2006 - 7. 2. 2007Přebor Prahy3060
19. 2. 2005 - 20. 2. 2005Přebor ČR párů TOP Open 2005317560
17. 9. 2023Vedlejší týmový turnaj - CBT Znojmo 202341676
5. 1. 2020 - 30. 5. 20212. liga44550
9. 9. 2013 - 9. 6. 2014Pražská liga40399
5. 9. 2011 - 21. 5. 2012Pražská liga40460
19. 11. 2011 - 22. 4. 2012Celostátní liga40460
1. 9. 2009 - 14. 6. 2010Pražská liga40460
1. 9. 2007 - 2. 6. 2008Pražská liga40480
17. 2. 2007 - 27. 5. 2007Celostátní liga420680
4. 9. 2023 - 22. 1. 2024Pražská liga podzim 202350160
16. 8. 2021Párový turnaj BKP500
22. 11. 2014 - 12. 4. 20152. liga53450
23. 9. 2012Týmy při VC Znojmo5014
22. 9. 2012VC Znojmo512588
1. 9. 2008 - 1. 6. 2009Pražská liga50420
17. 1. 2009 - 18. 1. 2009TOPové mistrovství ČR párů515864
1. 9. 2003 - 10. 6. 2004Pražská liga590
1. 2. 2022 - 23. 6. 2022Pražská liga 2021-22 jaro60120
5. 12. 2020 - 6. 12. 2020VC Praha - týmy6016
15. 10. 2017Týmy při VC Prahy608
28. 11. 2009 - 30. 5. 2010Celostátní liga600
8. 11. 2008 - 17. 5. 2009Celostátní liga600
25. 2. 2006 - 21. 5. 2006Celostátní liga619256
2. 9. 2004 - 10. 6. 2005Pražská liga 2004/0569580
6. 2. 2023 - 19. 6. 2023Pražská bridžová liga jaro 202370100
18. 9. 2022CBT Znojma - týmový turnaj7010
16. 9. 2022CBT Znojma - vedlejší soutěž párů70450
30. 9. 2011 - 2. 10. 2011VC Znojmo - vedlejší turnaje7037
3. 10. 2009Velká cena Znojmo75732
1. 9. 2006 - 4. 6. 2007Pražská liga70225
4. 10. 2021 - 31. 1. 2022Pražská liga 2021-22 podzim8060
17. 10. 2021CBT Praha - vedlejší týmový turnaj804
16. 10. 2021CBT Praha - hlavní párový turnaj84596
3. 11. 2020 - 1. 12. 2020Online bridžová liga8032
6. 2. 2019Jubilejní turnaj BKP8021
25. 9. 2017 - 4. 6. 2018Pražská liga80324
24. 9. 2017Týmy při VC Znojma805
8. 9. 2014 - 1. 6. 2015Pražská liga80198
21. 10. 2012Týmy při VC Praha804
2. 10. 2009Velká cena Znojmo - vedlejší turnaj8013
17. 1. 2004 - 4. 4. 2004I.liga 2003/2004815952
13. 1. 2024 - 17. 3. 20241. Liga 202495840
14. 1. 2023 - 19. 3. 20231. liga95840
9. 9. 2019 - 3. 2. 2020Skupinová A - podzim 201990420
22. 9. 2017Vedlejší turnaj při VC Znojma907
19. 10. 2013 - 6. 4. 2014Celostátní liga915140
30. 10. 2010 - 10. 4. 2011Celostátní liga900
2. 10. 2010VC Znojmo9562
26. 1. 2008 - 18. 5. 2008Celostátní liga915160
15. 12. 2007Handicap Praha9028
4. 9. 2006 - 6. 9. 2006Memoriál R.Seyfriedové9026
1. 1. 2005 - 26. 3. 2005I.liga 2004/2005900
5. 1. 2019 - 12. 5. 20191. liga104982
22. 10. 2016 - 26. 2. 20171. liga104970
1. 10. 2011VC Znojmo104688
1. 10. 2010 - 25. 11. 2010Přebor BKP s IMP hodnocením10016
29. 11. 2008VC Kralupy104712
24. 9. 2018 - 3. 6. 2019Pražská liga110180
1. 9. 2010 - 30. 5. 2011Pražská liga110180
17. 10. 2009VC Praha114962
10. 9. 2007 - 21. 1. 2008Skupinovka Praha A - podzim 2007110231
5. 9. 2022 - 16. 1. 2023Pražská liga BKP podzim 202212020
22. 9. 2019Vedlejší týmový turnaj při CBT Znojmo1202
16. 10. 2016Týmy při CBT Praha1201
10. 9. 2012 - 3. 6. 2013Pražská liga12095
1. 1. 2004 - 13. 4. 2004Párový přebor Prahy12025
20. 11. 2023 - 29. 1. 2024Pražská skupinová A zima 202313085
20. 11. 2021 - 21. 11. 2021Mistrovství ČR párů s IMP hodnocením 202113024
26. 9. 2016 - 12. 6. 2017Pražská liga130180
11. 1. 2016 - 6. 6. 2016Skupinová A jaro 2016130370
15. 2. 2014 - 16. 2. 2014Topové mistrovství ČR139288
14. 9. 2009 - 18. 1. 2010Skupinovka A BK Praha - podzim 2009130209
2. 2. 2009 - 8. 6. 2009Skupinovka A BK Praha - jaro 2009130209
7. 10. 2023 - 8. 10. 2023MČR IMP 2023141952
5. 2. 2024 - 15. 4. 2024Skupinová A - Jaro 202415065
1. 9. 2022 - 1. 1. 2023skupinová A - podzim 202215085
2. 5. 2022 - 20. 6. 2022Skupinovka A - léto 202215075
6. 9. 2021 - 8. 11. 2021Skupinová A - podzim 202115075
13. 10. 2018CBT Praha151748
2. 11. 2013CBT Praha156176
11. 9. 2006 - 22. 1. 2007Skupinovka A - BK Praha - podzim 2006150170
9. 2. 2013 - 10. 2. 2013Párové topové mistrovství ČR167264
4. 10. 2008VC Znojmo16030
5. 10. 2005 - 1. 2. 2006Přebor Prahy1605
15. 9. 2023Vedlejší párový turnaj - CBT Znojmo 20231706
14. 2. 2022 - 11. 4. 2022Skupinová A - jaro 202217075
21. 9. 2019CBT Znojmo171340
29. 1. 2018 - 11. 6. 2018Skupinová A BKP - Jaro 2018170290
23. 1. 2017 - 22. 5. 2017Skupinová A - Jaro 2017170290
10. 2. 2015 - 16. 6. 2015Skupinovka BKP Praha A - jaro 2015170319
16. 9. 2014 - 20. 1. 2015Skupinovka BKP Praha A - podzim 2014170308
17. 9. 2012 - 4. 2. 2013Skupinovka BK Praha A - podzim 2012170330
14. 1. 2012 - 15. 1. 2012TOPové mistrovství ČR párů176884
1. 2. 2010 - 7. 6. 2010Skupinovka A BK Praha - jaro 2010170165
1. 10. 2005 - 10. 5. 2006Pražská liga170100
15. 10. 2022CBT Praha - Párový turnaj19048
22. 11. 2021 - 24. 1. 2022Skupinová A - zima 202119055
1. 2. 2007 - 14. 6. 2007Skupinovka A - BK Praha - jaro 2007190143
30. 1. 2006 - 5. 6. 2006Skupinovka A - Praha, jaro 2006190143
12. 12. 2020VC Praha - páry20012
11. 9. 2023 - 1. 1. 2024Pražská skupinová A podzim 202321040
1. 9. 2008 - 19. 1. 2009Skupinovka A BK Praha - podzim 2008210132
20. 9. 2019Vedlejší párový turnaj při CBT Znojmo2202
4. 2. 2019 - 10. 6. 2019Skupinová A - jaro 2019230190
17. 9. 2018 - 28. 1. 2019Skupinová A - podzim 2018230190
14. 9. 2015 - 25. 1. 2016Skupinová A podzim 2015230210
17. 2. 2014 - 2. 6. 2014Skupinovka BK Praha A - jaro 2014230220
8. 1. 2011 - 9. 1. 2011TOPové mistrovství ČR párů234409
17. 9. 2022CBT Znojma - hlavní párový turnaj24024
29. 9. 2005Renault Bridge Tour Praha 20052504
1. 2. 2004 - 7. 6. 2004Skupinovka Open - Jaro 2004250220
2. 4. 2016 - 3. 4. 2016Topové mistrovství ČR26024
20. 10. 2012VC Praha26032
21. 11. 2022 - 31. 1. 2023Pražská skupinová A - zima 202227020
4. 2. 2008 - 9. 6. 2008Skupinovka Praha A - jaro 20082700
1. 9. 2004 - 31. 1. 2005Skupinovka A"270264
14. 10. 2017Velká cena Prahy28030
21. 3. 2015 - 22. 3. 2015TOP MČR2908
12. 9. 2011 - 16. 1. 2012Skupinovka A BK Praha - podzim 201129088
1. 6. 2005 - 23. 1. 2006Skupinovka A, podzim 200529088
8. 5. 2023 - 26. 6. 2023Pražská skupinová A léto 202331010
18. 9. 2017 - 15. 1. 2018Skupinová A - Podzim 2017310120
1. 2. 2012 - 4. 6. 2012Skupinovka A BK Praha - jaro 201231077
5. 10. 2019CBT Praha32024
15. 10. 2016CBT Praha32024
1. 2. 2023 - 30. 4. 2023Pražská skupinová A jaro 202333010
31. 1. 2011 - 6. 6. 2011Skupinovka A BK Praha - jaro 201135066
11. 2. 2005 - 13. 6. 2005Skupinovka A - jaro 2005350120
25. 3. 2017 - 26. 3. 2017Topové mistrovství ČR3608
16. 9. 2013 - 3. 2. 2014Skupinovka BK Praha A - podzim 201337088
5. 9. 2016 - 27. 9. 2016Klubové body BK Praha - září 201639019
1. 9. 2010 - 17. 1. 2011Skupinovka A BK Praha - podzim 201039044
25. 2. 2013 - 10. 6. 2013Skupinovka BK Praha A - jaro 201341088
1. 9. 2003 - 31. 1. 2004Skupinovka Open - podzim 200341080
4. 9. 2017 - 27. 9. 2017Klubové body BK Praha - září 201757024
1. 8. 2004 - 31. 8. 2004Klubové body BK Praha - srpen 200462022
1. 8. 2013 - 31. 12. 2013Klubové boda BK Praha - 1. pololetí7205
1. 8. 2009 - 31. 12. 2009Klubové body BK Praha - 1. pololetí84037
3. 9. 2018 - 26. 9. 2018Klubové body BK Praha - září 20198506
1. 8. 2008 - 31. 12. 2008KB BK Praha - 1. pololetí100011
29. 10. 2003 - 29. 12. 2003Klubové turnaje BK Praha109015
1. 8. 2012 - 31. 12. 2012Klubové body BK Praha - 1. pololetí11905
1. 3. 2004 - 31. 5. 2004Klubové turnaje BK Praha12606
1. 8. 2015 - 31. 8. 2015Souhrnné KB srpen 2015, pondělní a středeční turnaje 13602
1. 8. 2010 - 31. 12. 2010Klubové body BK Praha - 1. pololetí139011
1. 1. 2019 - 30. 12. 2019Klubové body BK Praha 2019149037
1. 8. 2011 - 31. 12. 2011Klubové body BK Praha - 1. pololetí17002
Patička
© 2015 Český bridžový svaz, verze 2.9.1